MMA PLBraveMarcin Bandel wygrał osiemnastą walkę przez poddanie: Bardzo się cieszę, tym bardziej…

Marcin Bandel wygrał osiemnastą walkę przez poddanie: Bardzo się cieszę, tym bardziej…

Marcin Bandel na wczorajszej gali BRAVE CF 54 w Koninie wygrał już osiemnastą walkę przez poddanie w swojej zawodowej karierze. “Bomba” tylko dwa starcia wygrał w inny sposób, niż przez zmuszenie rywala do odklepania.

Łodzianin jest postacią, której nie da się nie lubić. 31-latek tym razem okazał się lepszy od Magomeda Ayskhanova, którego udusił po 98 sekundach walki.

Marcin Bandel wygrał osiemnastą walkę przez poddanie: Bardzo się cieszę, tym bardziej…

To była druga wygrana “Bomby” z rzędu i wydaje się, że nie powiedział on jeszcze ostatniego słowa na światowych arenach.

Po walce “Bomba” był z siebie niezwykle zadowolony, zwracając uwagę na postęp zapaśniczy i stójkowy i dziękując swojemu narożnikowi – trenerowi Jackowi Żelasko, Nikoli Milanovicowi i gwieździe FAME MMA – Arabowi:

“Mamy to 20 zawodowe zwycięstwo ( 18 przez poddanie) 🔥🔥🔥 bardzo się cieszę tym bardziej wygrywając z tak mocnym przeciwnikiem i pokazując się w stojce, zapasniczo i w parterze 😎😎😎
Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie czułem Wasza moc !!! @iron_jack0 @arab_na_bicie @nikola_judo_milanovic baaaardzo Wam Dziękuję #bombateam !!!”

Zobacz także:

Jon Jones aresztowany! Zamiast walczyć w oktagonie woli bić domowników!

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Jon Jones ponownie aresztowany! “Bones” tuż po uczestnictwie w uroczystości włączenia jego pierwszej walki z Alexandrem Gustafssonem do Galerii Sław UFC został zatrzymany przez policję w Las Vegas.

Max Holloway vs. Yair Rodriguez walką wieczoru listopadowej gali UFC

Max Holloway (22-6) i Yair Rodriguez (13-2, 1 N/C) mają zmierzyć się w walce wieczoru gali UFC, którą zaplanowaną na listopad. Jest to starcie w ścisłej czołówce kategorii piórkowej. Holloway zajmuje obecnie 1. miejsce w rankingu dywizji do 145 funtów podczas gdy Rodriguez jest trzeci.