MMA PLBraveMarcin Bandel mistrzem BRAVE CF! Łodzianin znowu poddaje i jest niczym “polski Gracie” [WIDEO]

Marcin Bandel mistrzem BRAVE CF! Łodzianin znowu poddaje i jest niczym “polski Gracie” [WIDEO]

To ogromny sukces w jego sportowej karierze! Marcin Bandel pokazał, że wciąż ma “to coś” i został właśnie mistrzem BRAVE CF! Polak wystąpił w walce wieczoru gali w Bahrajnie, gdzie odniósł kolejne efektowne zwycięstwo przez poddanie!

Marcin Bandel mistrzem BRAVE CF

Bandel walczył w pojedynku, którego stawką był pas mistrzowski w limicie do 175 funtów. Polak mierzył się w tej mistrzowskiej walce z Ismailem Naurdievem. Reprezentujący Austrię zawodnik wytrzymał z “Bombą” 90 sekund.

Marcin Bandel mistrzem BRAVE CF! Łodzianin znowu poddaje i jest niczym polski Gracie

Polak wygrał to starcie przez poddanie balachą zaledwie w 90. sekundzie pojedynku. Dla Polaka była to czwarta wygrana z rzędu i trzecia odniesiona w organizacji BRAVE.

Zakończenie tej walki wyglądało następująco: Polak najpierw powalił rywala ciosem w stójce, a potem konsekwentnie pracował nad wyciągnięciem jego ręki do poddania balachą.

Łodzianin niczym “polski Gracie” poddał kolejnego rywala na swojej drodze:

“Bomba”, gratulujemy kolejnej wygranej przez poddanie! To była już 19. wiktoria odniesiona przez Bandla przez poddanie przeciwnika. Mówimy Wam – “polski Gracie”!

Zobacz także:

WOTORE 6: Najman i Jóźwiak mają już jedną walkę za sobą. W tle więzienne prycze! [WIDEO] Widzieliście?

Marcin Najman i Paweł Jóźwiak mają już jedną walkę za sobą! Obaj zmierzyli się wczoraj, ale zanim skrzyżują rękawice na arenie walk na WOTORE 6, to skonfrontowali się w… grze komputerowej! I zrobili to w niecodziennym anturażu!

Tańcula o sytuacji Załęcki-Omielańczuk: Zachował się nieładnie! Danielowi należy się szacunek! Co wy na to?

Arkadiusz Tańcula i ”Szalony Reporter” w najnowszym odcinku wypowiedzieli się również o ostatniej sytuacji na linii Załęcki-Omielańczuk. ”Aroy” zapewnia, że ”Bad Boy” zachował się nieładnie, bowiem Omielańczuk, to legenda polskiego MMA, któremu należy się szacunek. Arek ponadto dodał, że jego zdaniem Denis powinien dać walkę byłemu zawodnikowi UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis