MMA PLBoksMarcel Materla przegrał w 1/16 finału młodzieżowych mistrzostw świata! [WIDEO]

Marcel Materla przegrał w 1/16 finału młodzieżowych mistrzostw świata! [WIDEO]

Tym razem Marcel Materla wraca na tarczy! Syn legendy MMA w naszym kraju pojawił się w składzie reprezentacji Polski. W dniach 10-24 kwietnia w Kielcach rozegrane są młodzieżowe mistrzostwa świata.

Jest to następne ważne doświadczenie, które zyskał młody Marcel Materla. We wrześniu reprezentant BKS Skorpion Szczecinzostał mistrzem polski juniorów w boksie. Nastąpiło to na XXVII Mistrzostw Polski Juniorów we Włocławku.

Marcel Materla odpada z młodzieżowych mistrzostw świata!

Niestety Marcel Materla startujący w wadze 56 kilogramów przegrał walkę w 1/16 finału młodzieżowych mistrzostw świata w Kielcach. Po trzech rundach Marcel przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Michele Baldassi reprezentantem Włoch.

To nie był zły pojedynek w wykonaniu młodego Materli. Pierwsza runda wyglądała obiecująco, lecz z czasem Włoch był agresywniejszy i nacierał – co zrobiło wrażenie na sędziach. Baldassi znaczącą przewagę zapewnił sobie w trzeciej odsłonie.

Cały pojedynek możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Marcin Różalski o treningach Wardęgi: Ja mówiłem mu, żeby nie brał tej walki…[WIDEO] Różal ma racje?

Marcin Różalski był obecny podczas konferencji prasowej przed galą ”The War”. Byłego mistrza KSW postanowiliśmy zapytać o treningi Sylwestra Wardęgi, któremu pomagał w przygotowaniach do debiutu w MMA.

FAME MMA 10: Jest wideo! Zobaczcie jak wyglądała walka Don Kasjo z medalistą olimpijskim! Oglądaliście?

Kasjusz Życiński został wysłuchany i już piętnastego maja skrzyżuje rękawice z zawodnikiem UFC. Popularny ”Don Kasjo” wystąpi w walce wieczoru jubileuszowej 10-edycji. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zmierzy się z Normanem Parke.