MMA PLBoksManny Pacquiao wydał oświadczenie po porażce z Ugasem. Pełna klasa Filipińczyka!

Manny Pacquiao wydał oświadczenie po porażce z Ugasem. Pełna klasa Filipińczyka!

Jeden z najlepszych pięściarzy w historii Manny Pacquiao wydał oświadczenie po porażce z Yordenisem Ugasem, którą poniósł w miniony weekend na gali bokserskiej w Las Vegas.

Filipińczyk przegrał starcie decyzją sędziów, którzy punktowali je w stosunku: 116:112, 115:113, 116:112 dla Ugasa. Stawką walki był pas mistrzowski WBA wagi półśredniej.

Manny Pacquiao wydał oświadczenie po porażce z Ugasem. Pełna klasa Filipińczyka!

Teraz – na Twitterze – Pacquiao wydał krótkie oświadczenie podsumowujące jego występ. Filipińczyk pokazał w nim pełną klasę:

“Dziękuję Bogu za to, że dał mi siłę do walki. Dziękuję mojej rodzinie za to, że zawsze jest ze mną. Gratuluję Ugasowi i jego zespołowi. Chociaż liczyłem na inny wynik, życzę mu wszystkiego najlepszego.”

“Dziękuję fanom na całym świecie, którzy oglądali walkę. Dziękuję wszystkim Filipińczykom, którzy mnie wspierali. Z dumą reprezentuję swój kraj. Przykro mi, że nie mogłem dać Wam wygranej, ale zrobiłem, co w mojej mocy. Z głębi serca DZIĘKUJĘ! Niech Bóg Was błogosławi!”

Zobacz także:

UFC on ESPN 29 – wyniki i najlepsze akcje. Fenomenalny nokaut na karcie wstępnej! [WIDEO]

Za nami gala UFC on ESPN 29, podczas której nie brakowało skończonych przed czasem pojedynków.

PFL 2021 #8 – wyniki i najlepsze akcje. Kayla Harrison i były zawodnik KSW w finale [WIDEO]

Za nami druga już gala fazy play-off tegorocznego sezonu PFL. Tym razem do walk o milion dolarów zbliżyli się zawodnicy wagi ciężkiej oraz zawodniczki kategorii lekkiej.

Właściciel THE WAR Denis Załęcki wystąpi na EFM Show 2 w nowej formule! Zawalczy przed Michałem Materlą

Właściciel organizacji THE WAR Denis Załęcki wystąpi na gali EFM Show 2! Występ znanego z walk na gołe pięści zawodnika został ogłoszony podczas wczorajszej konferencji prasowej promującej to wydarzenie.