MMA PLBoksManny Pacquiao kończy karierę! Skupi się teraz na polityce – chce zostać prezydentem!

Manny Pacquiao kończy karierę! Skupi się teraz na polityce – chce zostać prezydentem!

To jest już koniec, nie ma już nic! Manny Pacquiao kończy sportową karierę! 42-latek z Filipin zamierza teraz skupić się na polityce, a jego celem w tej dziedzinie jest objęcie funkcji prezydenta Filipin!

Pacquiao o swojej decyzji poinformował w rozmowie z “Toni Talks”.

Manny Pacquiao kończy karierę! Skupi się teraz na polityce – chce zostać prezydentem!

Ostatnią walką w karierze Pacquiao był pojedynek z Yordenisem Ugásem, którego stawką był pas mistrzowski WBA kategorii półśredniej. Filipińczyk przegrał ten pojedynek decyzją sędziów.

W swojej bogatej pięściarskiej karierze Pacquiao stoczył 72 pojedynki notując rekord 62-8-2. Wśród jego rywali znajdują się największe nazwiska światowego boksu, z Floydem Mayweatherem Juniorem, Juanem Manuelem Marquezem, Shanem Mosleyem czy Miguelem Cotto na czele.

Teraz Manny Pacquiao zapowiada start w wyborach prezydenckich na Filipinach:

“Odważnie podejmuję wyzwanie i będę startował na urząd Prezydenta Filipin. Potrzebujemy postępu. Musimy wygrać z ubóstwem. Potrzebujemy rządu, który będzie służył naszym ludziom z pełną uczciwością, współczuciem i transparentnością. Nadszedł czas. Jestem gotów podjąć to wyzwanie!”

Zobacz także:

Szybkie zwycięstwo popularnego ”Góry”! Mariusz Pudzianowski komentuje! [WIDEO] Teraz walka z Polakiem?

Na debiut zawodowy w boksie Hafþóra Júlíusa Björnssona jeszcze poczekamy. Ogromny ”Góra” wystąpił w walce wieczoru sobotniej gali Core Sports Fight Night 3 w Dubaju. Jego starcie z Devonem Larrattem jest kolejnym amatorskim starciem. Islandczyk ma za sobą już trzy pokazowe walki – wszystkie odnotowane w tym roku.

Potworna kontuzja zawodnika UFC! Walczył z nią do samego końca! Widzieliście?

Devin Clark (12-6) nie będzie dobrze wspominał walki w Las Vegas. Amerykanin w sobotę w tak zwanym co-main evencie UFC Vegas 37 zmierzył się z Ionem Cutelabą (16-6-1). Sama przegrana nie będzie największym problemem, a potworna kontuzja, o której mówił trenerom w przerwie.

“Teraz ci się nie uda wymiksować” – zapowiedź walki Krycha UFC vs Sasha na FAME 11 [WIDEO]

W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź walki Krycha UFC vs Sasha, do której dojdzie na najbliższej gali FAME MMA 11. Impreza zaplanowana jest na dzień 2 października i odbędzie się przy udziale publiczności.