MMA PLBorys MańkowskiMańkowski zabiera głos po walce: Tam nie było momentu, kiedy Beneil był zdecydowanie silniejszy!

Mańkowski zabiera głos po walce: Tam nie było momentu, kiedy Beneil był zdecydowanie silniejszy!

Borys Mańkowski w rozmowie z portalem mmarocks.pl zabrał głos po sobotniej walce Mateusza Gamrota w Abu Dhabi. ”Gamer” wystąpił w głównej karcie hitowej gali UFC 280. Polak doznał drugiej przegranej w największej organizacji na świecie. Reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team udowodnił, że może rywalizować z najlepszymi.

Mańkowski

Od samego początku pojedynek dostarczył dużo emocji. ”Gamer” za wszelką cenę chciał obalić rywala i udało mu się, lecz nie mógł utrzymać na długo walki w parterze. W stójce Dariush pracował kopnięciami, które robiły wrażenie. Decydująca wydawała się trzecia odsłona. Beneil trafił bardzo mocnym uderzeniem. Polak padł na deski, ale bardzo szybko doszedł do siebie. Po 3-rundach Dariush wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Mańkowski zabiera głos!

Borys Mańkowski pojawił się w narożniku Mateusza Gamrota. Były mistrz KSW zabrał głos po walce ”Gamera”. Mańkowski nie zgadza się z głosami, że Mateusz przegrał przez aspekty siłowe.

Tutaj o sile można byłoby rozmawiać, gdyby – siłowali się gdzieś przy ścianie, Beneil by to z łatwością rozrywał. Można byłoby powiedzieć o sile w momencie, kiedy byliby w parterze -powiedzmy, a Beneil na siłę by sobie wstał. Ale nie! Beneil ładnie się kotłował. To były w ogóle jedne z lepszy rolek, jakie w ogóle widziałem w życiu, w szczególności w tej pierwszej rundzie. Tak że to były typowo techniczne rolki, typowo techniczna praca, jeśli chodzi o parter, jeśli chodzi o połączenie tego momentu zejścia do parteru. Tam nie było momentu, kiedy można byłoby stwierdzić, że Beneil był zdecydowanie silniejszy. Nie wiem, skąd taka teoria (…) Przegrał z jednym z najlepszych zawodników na świecie w najlepszej organizacji na świecie, więc nadal trzeba się cieszyć, że to wydarzyło się tutaj, a nie gdzieś indziej.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Beneil Dariush o walce o pas UFC: Jeśli pokonanie takiego gościa jak Gamrot nie wystarczy, to ja już nie wiem co wystarczy… Co wy na to?

Beneil Dariush po wygranej nad Mateuszem Gamrotem jest bardzo blisko walki o pas mistrzowski wagi lekkiej UFC. Amerykanin wygrał ósmą walkę z rzędu i to z czołowym aktualnie prospektem UFC, co wydaje się pieczętuje jego mistrzowskie aspiracje.

Grabowski komentuje swoje skandaliczne zachowanie w ringu: Chciałbym wszystkich przeprosić! Widzieliście?

Mariusz Grabowski na kanale ”To Jest Boks” skomentował swoje karygodne zachowanie w ringu podczas sobotniej walki wieczoru MB Boxing Night 14 w Świeradowie-Zdroju. Promotor boksu postanowił przeprosić kibiców za swoje zachowanie. Grabowski zapewnia, że jest chętny do zorganizowania walki rewanżowej, bowiem pozostały duże kontrowersje.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis