Mańkowski vs. Wrzosek i Gamrot vs. Parke w planach na lipcową galę KSW

Foto: Polska The Times
Foto: Polska The Times

Karta walk lipcowej gali KSW wydaje się coraz bardziej interesująca. Prawdopodobnie zobaczymy tam dwa bardzo interesujące zestawienia.

Mateusz Borek podczas programu Oktagon Live zdradził plany KSW na galę, która ma odbyć się 11 lipca. Polska organizacja pracuje nad dwoma bardzo ciekawymi walkami.

Podczas gali ma dojść do trzeciego pojedynku między Mateuszem Gamrotem (15-0, 1 N/C) a Normanem Parke (28-6-1, 1 N/C). Zawodnik z Irlandii Północnej zdobył tymczasowy pas wagi lekkiej pokonując Wrzoska we wrześniu ubiegłego roku. Teraz stawką pojedynku byłby już właściwy pas mistrzowski. Wcześniej zawodnicy spotkali się już dwukrotnie. Na KSW 39 decyzją sędziów wygrał Gamrot. Walka była na tyle bliska, że już na KSW 40 zawodnicy spotkali się ponownie. Ten pojedynek został jednak uznany za nieodbyty (no-contest) na skutek nieintencjonalnego faulu Gamrota (palec w oko), po którym rywal nie mógł dalej walczyć.

Swój konflikt w klatce mają też rozwiązać Borys Mańkowski (20-8-1) i Marcin Wrzosek (14-6). Cała sprawa zaczęła się od udziału “Polskiego Zombiego” w Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie ten odnosił się do Mańkowskiego. Później obaj Panowie wymieniali “uprzejmości” w mediach społecznościowych. Teraz byli mistrzowie KSW będą mogli spotkać się na sportowej niwie.

Cały odcinek Oktagon Live dostępny poniżej:

Zobacz także:

Na tej gali wystąpi też Tomasz Drwal

Po pięciu latach “Gorilla” wraca do KSW. Czy jego rywalem będzie Damian Janikowski?

Andrzej Grzebyk w KSW

Były podwójny mistrz FEN zmienił pracodawcę. Grzebyk wybrał największą organizację MMA w Polsce.

Konflikt na linii Mańkowski-Wrzosek

Zawodnicy KSW wdali się w konflikt. Czy wszystko rozwiąże się w klatce?