MMA PLBorys MańkowskiMańkowski vs. Gamrot za kilka milionów? Taka walka już się odbyła! [VIDEO]

Mańkowski vs. Gamrot za kilka milionów? Taka walka już się odbyła! [VIDEO]

Mańkowski vs. Gamrot? To bezapelacyjnie dwóch czołowych zawodników federacji KSW, a ich osiągnięcia sportowe, umiejętności oraz ruch jaki generują w social mediach sprawiają, że to właśnie na nich bardzo często opierana jest karta walk w systemie PPV.

Mańkowski vs. Gamrot?

Co jakiś czas wraca jak bumerang temat ich pojedynku, który byłby hitowy z wielu względów. Nie jest tajemnicą, że Borys i Mateusz to od wielu lat dobrzy przyjaciele i setki wspólnie spędzonych godzinna macie i treningach sprawiają, że znają się niemal jak bracia. Zresztą, często ze względu na pewne podobieństwa w wyglądzie, są myleni przez mniej śledzących MMA kibiców.

Kilka milionów złotych. Taka padła kwota jaka interesowałaby obu zawodników za bratobójczy pojedynek. Prawdopodobnie byłaby to największa wypłata w historii federacji KSW i jedna z najgłośniejszych walk w historii tej federacji. Dodatkowym „smaczkiem” w tych dywagacjach jest fakt, że Mańkowski i Gamrot mieli już okazję stoczyć oficjalny pojedynek, który odbył się w lutym 2017 roku w Poznaniu. Oczywiście nie było to starcie w formule MMA, a pojedynek grapplerski. Pomimo nieco pokazowego charakteru rywalizacji, obaj ówcześni mistrzowie KSW dali niezwykle efektowny kilkuminutowy pokaz technik i umiejętności parterowych.

Walka jest dostępna i możliwa do obejrzenia w serwisie YouTube:

Obaj bohaterowie tego tekstu wystąpili podczas ostatniej gali KSW 53: Borys Mańkowski wygrał jednogłośnie na punkty z Marcinem Wrzoskiem, natomiast Mateusz Gamrot wygrał przed czasem z Normanem Parke (przerwanie lekarza w 3. rundzie)

A Wy chcielibyście zobaczyć takie bratobójcze starcie zawodników „Czerwonego Smoka”? Kto w formule MMA byłby Waszym faworytem?

Zobacz także:

Mateusz Gamrot podsumowuje ostatnie starcie na KSW. Kto następny?

Mateusz Gamrot w mediach społecznościowych postanowił podsumować ostatnią walkę. Poznaniak efektownie zakończył swoją trylogię z Normanem Parke.

Na Fight Island możemy spodziewać się dużych walk! Jakie obstawiacie?

Dana White przekonuje, że na wyspie zobaczymy duże pojedynki. Trzeba przyznać, że mimo trudności, które sprawia wirus nie możemy narzekać na brak emocji.