MMA PLEFM SHOWNorman ParkeMańkowski o trzecim starciu z Parke: Nie miałbym charakteru gdybym nie zgodził się na rewanż! [WIDEO]

Mańkowski o trzecim starciu z Parke: Nie miałbym charakteru gdybym nie zgodził się na rewanż! [WIDEO]

Borys Mańkowski może być z siebie zadowolony. ”Tasmański Diabeł” pokazał się z świetnej strony w walce wieczoru FAME MMA 11 w Gliwicach. Było to już jego druga walka z Normanem Parke. Tym razem starcie na zasadach cage boxu. Zawodnicy dosłownie tłukli się ze sobą 15 minut bez przerwy – w rękawicach do MMA. 

Mańkowski od początku był aktywny. Świetne kiwki i częsty balans tułowiem. Parke przyjął również sporo ciosów na korpus. ”Stormin” był twardy, a w końcówce próbował zaryzykować. Parke dochodził do głosu – zabrakło jednak czasu. Sędziowie byli zgodni i tym samym Mańkowski mógł cieszyć się zwycięstwem przez jednogłośną decyzję sędziów.

Mańkowski: Ja wygrałem raz, Norman wygrał raz…

Borys Mańkowski nie wyklucza, że w przyszłości dojdzie do jego trzeciego starcia z Normanem Parke. Byłby to rewanż w formule MMA.

Wiesz ja też nie mogę sobie tak decydować, jakby nie było moim domem jest KSW. Abstrahując od umów i tak dalej. Po prostu musimy żyć jak ludzie, my się szanujemy. Jestem z nimi zbyt długo, zbyt dużym szacunkiem darzę Maćka Kawulskiego i Martina Lewandowskiego, żeby robić sobie co chcę. My musimy się dogadać, ja jestem z nimi kumplami, musimy dogadać się razem. Natomiast jeśli chodzi o rewanż to tak jak mówiłem – ja wygrałem raz, Norman wygrał raz. Jeżeli będzie chciał to oczywiście. Nie miałbym charakteru, gdybym nie zgodził się na rewanż, gdzieś tam kiedyś.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Elite Fighters 2: Jacek Murański w formie! ”Muran” zdradził ile już zrzucił kilogramów! Zaskoczy?

Jacek Murański już w tym momencie jest w świetnej formie. ”Muran” w mediach społecznościowych zdradził ile kilogramów udało się zbić przed nadchodzącym debiutem w klatce. Do pierwszej walki Murańskiego dojdzie już czwartego grudnia na drugiej edycji Elite Fighters. Kwestia paru dni i zostanie oficjalnie ogłoszony przeciwnik.

FAME MMA 11: To był nokaut wieczoru! Zobacz akcję kończącą walkę Szeliga vs Wujaszek Fericze [WIDEO] Widzieliście?

To był prawdziwy nokaut wieczoru gali FAME MMA 11! W pojedynku otwierającym całą imprezę Piotr Szeliga potwornie znokautował debiutującego w klatce Wujaszka Fericze.