MMA PLAnthony JoshuaMamy to! Będzie walka Tyson Fury vs Anthony Joshua!

Mamy to! Będzie walka Tyson Fury vs Anthony Joshua!

Wygląda na to, że w końcu będzie walka Tyson Fury vs Anthony Joshua! Dwóch największych pięściarzy wagi ciężkiej dzisiejszych czasów podpisało kontrakt nie na jeden, ale na dwa pojedynki!

Tyson Fury vs Anthony Joshua

Promotor Eddie Hearn poinformował w poniedziałek o zakontraktowaniu dwóch pojedynków między Tysonem Furym a Anthonym Joshuą!

Oznacza to, że największa aktualnie walka bokserska w końcu zostanie zorganizowana!

Będzie walka Tyson Fury vs Anthony Joshua!

Terminy walk między dwójką mistrzów zostaną ogłoszone w najbliższej przyszłości, ale celuje się w czerwiec lub lipiec. Na ten moment poznaliśmy kwestię podziały gaży za pojedynek. Według informacji Eddiego Hearna, pierwsze starcie finansowane będzie w proporcji 50:50, natomiast rewanż już 60:40 na korzyść zwycięzcy.

Oto, co o tym pojedynku powiedział sam Eddie Hearn na antenie ESPN:

“Wiem jak ciężko pracowaliśmy przez ostatnich kilka miesięcy i czuję po prostu, że zrobiliśmy tak wielką walkę, że nie ma co się martwić o jej sprzedaż. Zgłosiło się do nas już osiem lub dziewięć witryn, które chcą to obsłużyć. Ta walka przyniesie ogromne wpływy!”

Przypominamy, że Tyson Fury jest niepokonany w zawodowych startach. Posiada on tytuł mistrzowski WBC, który zdobył nokautując w siódmej rundzie Deontaya Wildera w lutym 2020 roku.

Anthony Joshua natomiast jest mistrzem WBA, IBF, WBO i IBO. Pasy mistrzowskie odzyskał z rąk swojego jedynego pogromcy – Andy’ego Ruiza Juniora, którego pokonał w rewanżu w grudniu 2019 roku.

Zobacz także:

Artur Szpilka chce testów antydopingowych przed i po walce z Łukaszem Różańskim: Trenuj bez “witaminek”!

Artur Szpilka chce testów antydopingowych przed i po walce z niepokonanym Łukaszem Różańskim, z który już niedługo na skrzyżować rękawice w ringu bokserskim.

Khabib składa gratulacje Błachowiczowi! Mieliście szansę zobaczyć ten materiał?

Khabib Nuramgomedov gratuluje wygranej Janowi Błachowiczowi na UFC 259. To i wiele innych zakulisowych scen znajdziemy w najnowszej części dokumentu “The Trill and the Agony” udostępnionego po ostatniej numerowanej gali.

Rywal Pudziana to gwiazda w swojej ojczyźnie! ”Jest najbardziej znany po Prezydencie Senegalu”

Maciej ”Kołcz” Łuczkowski i Wojsław Rysiewski dyrektor sportowy KSW byli gośćmi Marcina Wrzoska oraz Łukasza Zaborowskiego w programie ”The Champ & The Coach” na Kanale Sportowym. Była w nim mowa Serigne Ousmane Dia (2-0), który już w najbliższą sobotę zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim (13-7).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis