MMA PLDon KasjoMamy statystyki ciosów po walce Don Kasjo-Wrzosek na FAME MMA 12! Możecie być zaskoczeni!

Mamy statystyki ciosów po walce Don Kasjo-Wrzosek na FAME MMA 12! Możecie być zaskoczeni!

Na to liczyło dużo kibiców. Mowa o statystykach uderzeń po pojedynku Kasjusza Życińskiego z Marcinem Wrzoskiem. Była to walka wieczoru gali FAME MMA 12, która odbyła się w Ergo Arenie. 

Trzeba przyznać, że pojedynek dostarczył mnóstwo emocji. Wrzosek był momentami celniejszy, lecz to Kasjusz bił zdecydowanie częściej. Wrażenie mogły zrobić chociażby uderzenia na korpus. Dodatkowo Życiński nie pierwszy raz popisał się świetną kondycją.

Są statystyki po walce Don Kasjo!

Youtuber ”Mistrz Gry” postanowił szczegółowo oglądać pojedynek pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Marcinem Wrzoskiem. Pojawiły się również pierwsze statystyki uderzeń z każdej rundy. Co ciekawe popularny ”Don Kasjo” w całej walce wyprowadził 328 ciosów, a były mistrz KSW – 288.

Wedle podanych statystyk ”Don Kasjo” wyprowadził więcej celnych ciosów w trzech rundach. Ponadto w ogólnym rozrachunku wyprowadził więcej ciosów (tych celnych i niecelnych).

Poniżej nagranie z całego podsumowania pojedynku i wspomniane statystyki:

Zobacz także:

Wielkie problemy zdrowotne Jacka Murańskiego po FAME MMA 12! Czekają go aż 3 operacje! Co teraz?

To nie brzmi dobrze. Jacek Murański w mediach społecznościowych wyznał, że jest po pełnej diagnostyce. Już niebawem czekają go aż trzy operacje. ”Muran” zdradził również co mu dokładnie dolega.

Kawulski krytycznie o walce ”Bestii” na FAME MMA 12: Przeszedł metr koło mnie i miał zadyszkę! Zaskoczeni?

Pojedynek Piotra „Bestii” Piechowiaka z Krzysztofem Radzikowskim wywołał ogromną wrzawę w Ergo Arenie podczas gali FAME MMA 12. Zawodnicy zostawili dużo zdrowia w trakcie 9-minutowej batalii, co spotkało się z niesamowitym feedbackiem ze strony. Nie wszyscy byli jednak zachwyceni tym starciem. „Przeszedł koło mnie i miał zadyszkę” – podsumował występ Piechowiaka Maciej Kawulski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis