MMA PLKrystian PudzianowskiMamy niespodziankę! Krystian Pudzianowski zawalczy na gali… Marcina Najmana!

Mamy niespodziankę! Krystian Pudzianowski zawalczy na gali… Marcina Najmana!

Kariera Marcina Najmana w roli organizatora gal nabiera rozpędu! Na początku tego roku El Testosteron ruszył z nowym projektem, jakim jest MMA VIP. Jak się okazuje, nowo powstała organizacja zakontraktowała głośne nazwisko.

Mowa tu o Krystianie Pudzianowskim, którego mieliśmy już okazję oglądać w klatce. Angaż Pudzianowskiego jest zaskakujący, gdyż MMA VIP to już trzeci pracodawca zawodnika, który w dotychczasowej karierze stoczył zaledwie dwa pojedynki.

Debiutancka walka brata Pudziana odbyła się na FFF 1, gdzie Krystian zmierzył się z kulturystą Radosławem Słodkiewiczem. Górą w tym starciu był zawodnik WCA, który zwyciężył przez techniczny nokaut w drugiej rundzie.

O współpracy Krystiana Pudzianowskiego z MMA VIP poinformował Marcin Najman na swoim Twitterze.

My nie żartujemy. Krystian Pudzianowski na MMA-VIP 2 !

Kogo zobaczymy na MMA VIP 2?

W walce wieczoru, znany z pierwszej edycji gali, Taxi Złotówa skrzyżuje rękawice z ogromnym “Syntolem”, o występ którego, jak twierdzi Najman, prosiło wielu fanów. W innym pojedynku tego wieczoru zobaczymy starcie Adriana Ciosa z Mateuszem Kisielem, zawodnikami, którzy także maja za sobą debiut w MMA Vip? Kto będzie rywalem Krystiana Pudzianowskiego? Tego dowiemy się już niebawem.

Zobacz także:

Michał Sobiech vs. Patryk Kaczmarczyk na KSW 60. Kto wciąż pozostanie niepokonany?

Odkrycie roku 2020 w polskim MMA, Patryk Kaczmarczyk (6-0, 1 KO, 2 Sub) zadebiutuje 24 kwietnia w klatce KSW. Rywalem młodego zawodnika z Radomia na KSW 60 będzie inny niepokonany fighter, znany z występu w programie „Tylko Jeden”, Michał Sobiech (4-0, 3 KO). Starcie odbędzie się w limicie kategorii piórkowej.

Urwany palec w walce MMA! Takie rzeczy działy się na CFFC 94 [WIDEO]

Dramatyczne sceny oglądali kibice śledzący wydarzenia podczas minionej gali Cage Fury Fighting Championship 94! Po raz pierwszy w historii oglądaliśmy urwany palec w walce MMA!

Jacek Murański w FEN? Zdradził, że ma trzy opcje, w tym walka 2 na 2 i starcie na gołe pięści z Dominikiem Zadorą

Jacek Murański w FEN? Znany z programu “Lombard. Życie pod zastaw” 52-latek zdradził, że chętnie pokaże kibicom swoje umiejętności w walce na gali Fight Exclusive Night. Murański przyznał, że ma na stole aż trzy propozycje od drugiej największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki!