MMA PLCiekawostkiMamed z kolejną zdobyczą! Tym razem nie chodzi o KSW!

Mamed z kolejną zdobyczą! Tym razem nie chodzi o KSW!

Mamed Khalidov z kolejną zdobyczą! Gwiazdor Federacji KSW pochwalił się w mediach społecznościowych swoim kolejnym osiągnięciem. Nie jest jednak ono związane z mieszanymi sztukami walki.

39-latek korzysta z chwili przerwy od startów. Khalidov przebywa obecnie na Mazurach, gdzie oddaje się relaksowi. Jedną z czynności, którą lubi praktykować jest wędkarstwo.

Mamed z kolejną zdobyczą!

I właśnie z wędkarstwem związana jest kolejna zdobycz Mameda Khalidova (34-7-2). Pochwalił się on w mediach społecznościowych złowieniem potężnego szczupaka!

View this post on Instagram

✌️🎣🎣🎣

A post shared by Mamed Khalidov (@mamed_khalidov) on

Co dalej z Mamedem?

Mamed Khalidov obecnie znajduje się w serii trzech porażek z rzędu. Po dwóch przegranych z Tomaszem Narkunem ogłosił zakończenie sportowej kariery, ale głód walki i namowy właścicieli KSW spowodowały, że oglądaliśmy powrót Mameda do klatki.

Ten odbył się grudniu zeszłego roku. Na gali KSW 52 Khalidov przegrał jednak ze świetnie dysponowanym zapaśniczo Scottem Askhamem ponosząc trzecią porażkę z rzędu. 39-latek przegrał tamto starcie z Brytyjczykiem decyzją sędziów.

Teraz Khalidov skupia się na rewanżu z Askhamem, którego Brytyjczyk jednak nie chce. Anglik oczekuje jakiegoś zwycięstwa Khalidova, by ten ponownie mógł ubiegać się o walkę o pas KSW. Sam Askham jest zainteresowany rywalizacją z byłym pogromcą Mameda – Tomaszem Narkunem.

Mamed w TOP 3 wagi średniej?

Menadżer Artur Ostaszewski wskazał swoje TOP 3 wagi średniej w Polsce. Czy jest w niej Mamed?

Kiedy wróci KSW?

Federacja KSW niedługo rozpocznie produkowanie swoich gal. O przyszłości polskiego giganta opowiedział Maciej Kawulski.