MMA PLMamed KhalidovMamed pojechał na granicę pomagać Ukraińcom: Musimy zrobić wszystko, żeby tym ludziom pomóc

Mamed pojechał na granicę pomagać Ukraińcom: Musimy zrobić wszystko, żeby tym ludziom pomóc

Gwiazdor Federacji KSW i jedna z najważniejszych postaci polskiego MMA – Mamed Khalidov pojechał na granicę pomagać Ukraińcom uciekającym przed koszmarem wojny.

Mamed pojechał na granicę pomagać Ukraińcom

Khalidov sam doświadczył w swoim życiu tragedii, jaką niesie za sobą wojna. Teraz zaapelował do Polaków o pomoc często bezradnym i bezbronnym Ukraińcom.

Mamed pojechał na granicę pomagać Ukraińcom. Wystosował ważny apel do Polaków

Khadliov w rozmowie z portalem sportowefakty.wp.pl przyznał, że uchodźcy uciekający z kraju objętego wojną są zdesperowani i potrzebna jest im każda możliwa pomoc, a sami Polacy w miarę możliwości muszą otworzyć swoje serca przed potrzebującymi:

“To jest ucieczka przed śmiercią, przed strachem. To jest podróż w nieznane, dlatego tak bardzo potrzebna jest pomoc po naszej stronie granicy. Musimy maksymalnie otworzyć swoje serca, zmobilizować się i zrobić wszystko, żeby tym ludziom pomóc. Tyle możemy zrobić.

Zdając sobie sprawę, w jakim stanie fizycznym i psychicznym są uchodźcy, postarajmy się stworzyć dla nich jak najlepsze warunki. Dajmy im poczuć się bezpiecznie. Pomagajmy im!”

Cały wątek pomocy Mameda Ukraińcom do sprawdzenia TUTAJ -> Mamed Chalidow ruszył na granicę z Ukrainą. Zaapelował do Polaków

Zobacz także:

Artur Gwóźdź odpowiada na słowa Michała Pasternaka! Co wy na to?

Michał Pasternak w sobotę obronił pas MMA VIP i w wywiadzie zdradził, że chętnie zmierzy się z Arturem Gwoździem. Długo na odpowiedź menedżera Artnox Fight Sport nie musieliśmy czekać. 

Jacek Murański ogląda i komentuje walkę Najmana z Miśkiem z Nadarzynem! Widzieliście?

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem oglądnął wczorajszym pojedynek Marcina Najmana. Przy okazji ”Muran” skomentował zwycięstwo ”El Testosterona”. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do takiego starcia bądź częstochowianin zmierzy się z jego synem – Mateuszem.

Rosyjski weteran MMA krytykuje Usyka: Zanim coś powiesz powinieneś to dokładnie przemyśleć!

Alexander Shlemenko (62-13) rosyjski weteran MMA postanowił zabrać głos. 37-latek skrytykował uznanych ukraińskich pięściarzy oraz mistrza organizacji Bellator – Yaroslava Amosova (26-0).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis