MMA PLNajnowszeKSWMamed o rywalu na XTB KSW Colosseum 2: Mówisz, że głosy są różne?

Mamed o rywalu na XTB KSW Colosseum 2: Mówisz, że głosy są różne?

Mmaed Khalidov udzielił wywiadu Arturowi Mazurowi na kanale Klatka po Klatce, gdzie wypowiedział się o rywali na walkę wieczoru gali XTB KSW Colosseum 2, która odbędzie się już 3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Mamed o rywalu na XTB KSW Colosseum 2

Przeciwnikiem Mameda będzie były mistrz wagi średniej – Scott Askham, a ich starcie będzie dopełnieniem trylogii, której stan na ten moment wynosi 1:1.

Artur Mazur dopytał Mameda Khalidova o potencjalnych rywali na tę galę, a nie jest tajemnicą, że wśród propozycji przeciwnika byli Hector Lombard i Lyoto Machida.

Mamed o rywalu na XTB KSW Colosseum 2: Mówisz, że głosy są różne?

Mamed Khalidov nie ukrywa, że cieszy się ze sportowego wyzwania, jakie rzuciło mu KSW na galę na Stadionie Narodowym, a także wypomina ostatnie lata Lyoto Machidy i Hectora Lombarda wskazując na to, że ci jednak aktualnie nie są w dobrej formie:

“Ja nikogo nie blokowałem, decyzja była podjęta przez KSW. Wiesz co, inaczej – spójrzmy tak: spójrz na karierę ostatnich lat Hectora i Machidy. Powiedz jak jest. Jest słabo. Moja też ostatnio nie wygląda najlepiej, ale gdzieś tam stoczyłem bardzo ważne walki, byłem mistrzem dwa lata temu. Każdemu może zdarzyć się przegrana. Mówisz, że głosy są różne tak?”

Artur Mazur wypomniał Mamedowi, że w jego zestawieniu ze Scottem Askhamem nie ma tak zwanego efektu “wow”, na co gwiazdor KSW odpowiedział:

“A teraz ja ci zadam pytanie – Hector Lombard, ogłoszony – jakie głosy by były? Długo nie walczył w MMA, no-contest, przegrywa, kto to jest i tak dalej. Machida? Co by było? Kto to jest, przegrywa, Mamed i tak dalej.”

Poniżej jeszcze prezentujemy ostatnie rekordy Hectora Lombarda i Lyoto Machidy:

Lombard:

Machida:

Cała rozmowa Artura Mazura z Mamedem do sprawdzenia poniżej:

A Wy jak ocenicie walkę Mameda ze Scottem Askhamem? To dobry wybór Federacji KSW czy zestawialibyście inaczej Mameda na galę na Stadionie Narodowym?

Zobacz także:

Jakub Wikłacz z nowym rywalem na XTB KSW Colosseum 2! Będą grzmoty!

Mistrz KSW w wadze koguciej, Jakub Wikłacz (14-3-1, 9 Sub), stanie do pierwszej obrony pasa podczas gali XTB KSW Colosseum 2. Rywalem Polaka będzie autor niesmowitego nokautu z gali XTB KSW 81, Werllesonem Martinsem (18-5, 6 KO, 8 Sub). Jojua musiał wycofać się z walki z powodu kontuzji więzadeł w kolanie. Do konfrontacji na szczycie kategorii koguciej dojdzie już 3 czerwca na PGE Narodowym.

UFC on ESPN+ 81 z udziałem Michała Oleksiejczuka – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

W najbliższy weekend czeka nas kolejna gala w UFC Apex w Las Vegas. Organizatorzy spotkali się z pewnymi problemami związanymi z walką wieczoru. W co-main evencie gali wystąpi natomiast Polak.

Kolejna walka o mistrzostwo świata w Polsce? Usyk może ponownie zawalczyć w naszym kraju!

Dla wielu może to być zaskakująca wiadomość. Jak się okazuje już niebawem może dojść w Polsce do kolejnej walki o mistrzostwo świata. Tym razem byłoby to starcie w królewskiej kategorii wagowej. Oleksandr Usyk (20-0, 13 KO) stoczyłby drugi pojedynek w naszym kraju. Ukraiński mistrz skrzyżowałby rękawice z mocno bijącym Danielem Duboisem (19-1, 18 KO).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis