MMA PLKSWMamed Khalidov zdradził co było największym rozczarowaniem w ostatnim czasie!

Mamed Khalidov zdradził co było największym rozczarowaniem w ostatnim czasie!

Mamed Khalidov (34-7-2) parę dni temu świętował swoje 40 urodziny. Były mistrz KSW zdradził co było dla niego największym rozczarowaniem w ostatnim czasie. Mowa oczywiście o zatrzymaniu go przez policję w Olsztynie. Reprezentant Arrachionu Olsztyn nie może zrozumieć zachowania policji i prokuratury, która w poprzednim roku zatrzymała go w jego własnym domu.

Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego gościł w studiu podczas ostatniej gali KSW 53. Khalidov zdradził, że planuje wrócić do klatki w drugiej połowie roku. Mamed będzie chciał tym samym przerwać ostatnią złą serię. Mowa tu o dwóch starciach z Tomaszem Narkunem i ważnej walce z Scottem Askhamem.

Do ostatniej walki doszło na początku grudnia poprzedniego roku. W walce wieczoru KSW 52 w Gliwicach – Mamed Khalidov zmierzył się z aktualnym mistrzem choć w stawce nie było pasa mistrzowskiego, a umowny limit. Brytyjczyk kompletnie zaskoczył swoim planem na te starcie. Scott nie zamierzał ryzykować i bić się w stójce, w której Mamed napierał. Ex zawodnik UFC zdobywał kolejne obalenia i przez dłuższy czas skrupulatnie pracował z góry. Sędziowie oczywiście byli jednogłośni wskazując na zwycięstwo Scotta Askhama.

Mamed Khalidov: Ktoś chciał mi wmówić, że jestem bandytą!

Mamed Khalidov w rozmowie z Andrzejem Kostyrą (Super Express) został zapytany o największe rozczarowanie w ostatnim czasie. Olsztynian nie zastanawiał się długo i od razu wskazał na zatrzymanie go przez policję w poprzednim roku. Khalidov wielokrotnie wspominał, że cała sytuacja była absurdem.

Policja, która wjechała do mnie do domu. Najbardziej było to dotkliwe dla mojej rodziny. Ja też byłem rozczarowany (..) Płaciłem potężne podatki, ciężko pracowałem. A ktoś chciał mi wmówić, że jestem bandytą. To było dla mnie najgorsze. Całe życie ciężko pracowałem na sukces. A tu w domu policja, prokurator. Dla jakiejś głupoty, którą chcieli mi przykleić, wyłącznie z chęci zrobienia kariery

Mamed Khalidov w czerwcu poprzedniego roku w domu pod Olsztynem został zatrzymany przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych. Powodem zatrzymania miało być podejrzenie o udział w procederze legalizacji kradzionych samochodów.

Zobacz także:

Zrobił to znowu! Fabricio Werdum będzie miał nowego pracodawce?

Brazylijczyk ponownie pokazał, że w parterze może zaskoczyć każdego. Werdum przed walką wspominał, że będzie to jego ostatnia walka w UFC