MMA PLArchiwumMamed KhalidovMamed Khalidov zawalczy z Adamkiem w FAME? Zaskakujący wpis legendy KSW!

Mamed Khalidov zawalczy z Adamkiem w FAME? Zaskakujący wpis legendy KSW!

Mamed Khalidov zawalczy z Tomaszem Adamkiem na gali FAME MMA? Takie pytanie pojawia się coraz częściej wśród kibiców. Na wczorajszej gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie oficjalnie ogłoszono, że nowym nabytkiem freakowej organizacji został góral. Czy w jego ślady pójdzie legenda KSW i stoczy z byłym mistrzem świata walkę w boksie? Khalidov zamieścił zaskakujący wpis w mediach społecznościowych.

Mamed Khalidov
Foto: KSW/Tomasz Radzik/ Super Express

Polak w przeszłości dzierżył pasy takich organizacji jak IBF, IBO czy WBC. Do 2014 roku kariera 46-latka była niemal nieskazitelna. Dwie porażki – z Chadem Dawsonem oraz Witalijem Kliczką, których nabawił się w starciach o pasy mistrzowskie organizacji WBC – nie mogły przysłonić jego 44 zwycięstw.

46-latek ostatni pojedynek stoczył szóstego października 2018 roku w Chicago. Pięściarz pochodzący z Żywca nie będzie dobrze wspominał tego starcia. Adamek już w drugiej rundzie musiał uznać wyższość niepokonanego Jarrella Millera (26-0-1, 22 KO).

Jest wpis Mameda!

Na wczorajszej gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie ogłoszono, że nowym nabytkiem organizacji został Tomasz Adamek. Legenda ma w przyszłym roku stoczyć dwie walki w freakowej organizacji.

W mediach społecznościowych Mameda Khalidova pojawił się krótki wpis. Czyżby to oznacza, że Mamed nie został skuszony na walkę w FAME z Adamkiem?

KSW to jest moje miejsce forever!!!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis