MMA PLKSWMamed Khalidov zapowiada przygotowania do kolejnej walki! Pudzianowski odpowiada: Szykuj się!

Mamed Khalidov zapowiada przygotowania do kolejnej walki! Pudzianowski odpowiada: Szykuj się!

Będzie hitowe starcie legend polskiego MMA w największej organizacji w naszym kraju? Tego nie można wykluczyć! Mamed Khalidov (35-8-2) w mediach społecznościowych zapowiedział przygotowania do następnego pojedynku. Na wpis zawodnika Arrachionu Olsztyn postanowił zareagować… Mariusz Pudzianowski (17-7).

Khalidov

Mamed miał nadzieje, że w najbliższym pojedynku dostanie szansę na rewanż z Roberto Soldiciem (20-3).

Wiadomo co mnie interesuje. Czy ja mam szansę? Czy mi Soldić da szansę? Poprosił o walkę. Dałem walkę. Cały czas byłem wyzywany. Mając 41 lat młody chłopak mnie wyzwał do walki. Wyszedłem, pobiłem się, ok. On jest dobry, bardzo dobry, nie ma problemu. Ja też jestem człowiekiem, który może popełnić błąd. Popełniłem, wszedłem w jego grę (…)  Sam powiedział Soldić, że chodzi mu o dwie walki. Żebyśmy zrobili walkę i od razu ewentualny rewanż. Nie musiałem tej walki dawać i cały czas komuś coś udowadniać, ale ok. W takim razie teraz ty dotrzymaj słowa i on powiedział, że dotrzyma. I zobaczymy teraz czy on dotrzyma słowa. Jeżeli zostanie w KSW, czy weźmie tę walkę.

”RoboCop” ostatecznie postanowił przejść do One Championship. Soldić w programie The MMA Hour zabrał głos w sprawie rewanżu z Khalidovem.

Nie było żadnej oferty. Mówiłem, żeby dali mi kogokolwiek. Może czekali na Mameda? Mówiłem, że dam drugą walkę Mamedowi, ale wiecie, co się stało. Trafił do szpitala, miał poważne problemy. Też chciał rewanżu. Podszedł do mnie i mówił ”Bracie, zróbmy to, walczmy ponownie”, ale nie mogłem czekać do grudnia. Mam 27 lat, nie zawsze będę tyle miał. Muszę pracować, walczyć. Mówiłem ”dajcie mi kogoś innego!” I dali mi jakiegoś nołnejma. Dali tylko jedną ofertę ale na wrzesień lub październik.

Pudzianowski odpowiada!

Mamed Khalidov na instagramie zapowiedział przygotowania do następnego pojedynku.

Co ciekawe na nagranie postanowił zareagować Mariusz Pudzianowski i doszło do krótkiej wymiany zdań.

Pudzianowski: Szykuj szykuj się

Khalidov: nie strasz, nie strasz🦥

Mariusz Pudzianowski już parę razy podkreślił, że jest otwarty na starcie z byłym mistrzem wagi średniej. O takim potencjalnym starciu mówi się od lat.

Pudzianowski swój ostatni pojedynek odnotował dwudziestego ósmego maja na KSW 70 w Łodzi. Mariusz w niecałe dwie minuty znokautował Michała Materlę.

Zobacz także:

Kwieciński przeprosi i przyjmie karę w klubie? Tak twierdzi podopieczny Oknińskiego!

Ostatnia wypowiedź Alana Kwiecińskiego kompletnie nie spodobała się zawodnikom Akademii Sportów Walki Wilanów. Padły mocne słowa ze strony Michała Pasternaka i Kamila Mindy. ”Wampir” na insta stories wyznał, że ”Alanik” ma w poniedziałek pojawić się w Akademii Sportów Walki Wilanów.

Łukasz Brzeski został oszukany w UFC? Środowisko MMA komentuje werdykt! “To wstyd!”

Łukasz Brzeski (8-2-1, 1 N/C) niestety przegrał z Martinem Budayem (11-1) niejednogłośną decyzją na gali UFC on ESPN 41 w San Diego. Fani oraz dziennikarze nie godzą się z przedstawionym werdyktem. Mało kto po zakończeniu walki stwierdził, że Słowak wyszedł zwycięsko. Środowisko MMA grzmi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis