MMA PLKSWMamed Khalidov z uznaniem o Pudzianie przed XTB KSW 77. Bardzo poruszające słowa legendy!

Mamed Khalidov z uznaniem o Pudzianie przed XTB KSW 77. Bardzo poruszające słowa legendy!

Mamed Khalidov z wielkim uznaniem wypowiedział się o Pudzianie przed ich walką, do której dojdzie już w najbliższą sobotę 17 grudnia na gali XTB KSW 77 w Arenie Gliwice.

Mamed Khalidov z uznaniem o Pudzianie

Khalidov w wywiadzie opublikowanym na oficjalnej stronie Federacji KSW nazywa Mariusza Pudzianowskiego “najgroźniejszym zawodnikiem, z jakim miał okazję się mierzyć”.

Wszystko przez fakt, że Pudzianowski będzie największym gabarytowo rywalem w karierze Khalidova. Na dodatek Pudzian to dzisiaj zawodnik mieszanych sztuk walki z krwi i kości.

Mamed Khalidov z uznaniem o Pudzianie przed XTB KSW 77

“Czuję chęć udowodnienia czegoś samemu sobie, bo to jest Mariusz Pudzianowski, najsilniejszy człowiek na świecie, który przyszedł do tego sportu i stał się zawodnikiem MMA, w pełni, w stu procentach. Dzisiaj on jest dla mnie groźnym przeciwnikiem, najgroźniejszym zawodnikiem, z jakim miałem okazję się mierzyć. Jest silny, jest większy, jest przygotowany pod każdym względem.”

Na dodatek Mamed zapowiada, że to on będzie stroną atakującą, a nie uciekającą w sobotnim pojedynku legend:

“Najciekawsze jest to, że nie wiem jaki może być przebieg tej walki. Chcę zobaczyć co będzie się działo w klatce. To jest dreszczyk, dla którego każdy z nas to robi. Nie będę czekał na jego ruch. Będę atakował pierwszy.”

A Wy komu kibicujecie w walce Khalidov vs Pudzianowski?

Zobacz także:

Zawodnik KSW ostro o ostatniej walce Popka: To nie jest zawodnik! Niczego sobą nie reprezentuje! Widzieliście?

Daniel Rutkowski w rozmowie z TVP Sport zdradził, że sobotni pojedynek w KSW jest ostatnim w kontrakcie. ”Rutek” nie wyklucza podpisanie nowego kontraktu – tak jak i związania się z inną organizacją. Zapaśnik z Radomia zdradził, że w przyszłym roku czekają go kolejne starcie w PRIME SHOW MMA. Rutkowski jest otwarty na starcie z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim czy dużo większymi gabarytowo freakami.

Ostre słowa Pudzianowskiego przed XTB KSW 77: Jeden z nas może nie wrócić do domu!  Co wy na to?

Już w najbliższą sobotę dojdzie do wyczekiwanego pojedynku pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim, a Mamedem Khalidovem. Będzie to main event XTB KSW 77, która odbędzie się w Gliwicach. Ostre słowa Pudzianowskiego pojawiły się w trailerze starcia legend.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis