Mamed Khalidov ujęty przez antyterrorystów! Jest podejrzany o legalizację kradzionych samochodów

Jeden z największych gwiazd w historii federacji KSW oraz bezsprzeczny pionier mieszanych sztuk walk w Polsce – Mamed Khalidov (34-6-2) został zatrzymany na Warmii i Mazurach przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych. Chodzi o sprawę legalizacji kradzionych samochodów.

Portal TVP Info otrzymał już nawet oświadczenie rzeczniczki Prokuratury Krajowej, która w sprawie zatrzymania Mameda Khalidova napisała następująco:

“Na polecenie prokuratora Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach funkcjonariusze zatrzymali Mameda K. w sprawie paserstwa luksusowych samochodów.

W toku postępowania prokurator Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach ustalił, że pojazdy były nabywane na terenie Czech. Wśród luksusowych samochodów znajdowały się takie pojazdy jak Porsche Panamera, Range Rover Evoque, BMW M6, BMW serii 7.”

Zaznaczamy, że sprawa jest wyjaśniana, a zatrzymanie Mameda Khalidova nie jest równoznaczne z udowodnieniem mu czynów niezgodnych z prawem.

O przyszłości byłego już zawodnika MMA będziemy informować na łamach naszego portalu.