MMA PLKSWMamed Khalidov na gorąco po XTB KSW Colosseum 2: Wszystko widziałem!

Mamed Khalidov na gorąco po XTB KSW Colosseum 2: Wszystko widziałem!

Mamed Khalidov (37-8, 2 Remisy) zabrał głos po swojej walce z Scottem Askhamem (19-6), która miała miejsce podczas sobotniej gali XTB KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym.

Mamed Khalidov na gorąco po KSW
Foto: YouTube MMA.PL

Polak czeczeńskiego pochodzenia popisał się fenomenalną akcją, nokautując Scotta Askhama w połowie trzeciej rundy. Początkowo wydawało, się, że kopnięcie mogło być nielegalne, ale powtórki rozwiały wszelkie wątpliwości, chociaż trzeba przyznać, że było blisko. Jak widział tę akcję sam Mamed?

“Widziałem, że jego ręce były w górze. Wystartowałem dopiero, jak jego ręce znalazły się w górze. Wszystko widziałem, kontrolowałem całą sytuację.”

Praktycznie całą drugą rundę Anglik próbował różnych technik kończących na nogę. Czy w pewnym momencie było blisko?

“Mocno naciągnął nogę, ale nie byłem zagrożony. Narożnik krzyczał, żebym uważał, ale ja widziałem, że Scott się męczy i nic nie wyjdzie z jego prób.”

Dla Mameda Khalidova było to drugie zwycięstwo nad Scottem Askhamem. Pierwsze starcie miało miejsce na KSW 52. Wtedy Brytyjczyk zdominował zapaśniczo reprezentanta Arrachionu. Niespełna rok później panowie skrzyżowali rękawice ponownie i tym razem górował olsztynianin, popisując się latającym kopnięciem w pierwszej rundzie pojedynku, ciężko nokautując rywala.

Walka z Pawlakiem?

Paweł Pawlak (22-4, 1 Remis) po zdobyciu pasa kategorii średniej, wyraził chęć na walkę z legendą KSW. Co na to Khalidov?

“Muszę zastanowić się, co dalej będę robił. Jestem głodny walki, chcę się bić, ale czy potrzebuję pasa mistrzowskiego?”

Mamed jeszcze w humorystyczny sposób odpowiedział na wyzwanie “Plastinho”:

“Ja mam 42 lata. Paweł, daj mi spokój! Jestem już dziadkiem!

Zachęcamy do sprawdzenia całego wywiadu:

Zobacz także:

XTB KSW Colosseum 2: Artur Szpilka przetrwał pierwszą rundę a potem sam ustrzelił Pudziana! [WIDEO]

Artur Szpilka (3-0) znokautował Mariusza Pudzianowskiego (17-9, 1 N/C) ) w drugiej rundzie podczas gali XTB KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym

Rafael Fiziev odpowiada! Walka z Gamrotem przyklepana?

“Ataman” odpowiedział na wyzwanie Mateusza Gamrota, wyrażając gotowość na wrzesień! W rezultacie może czekać nas świetne starcie! Co prawda do finalizacji jeszcze długa droga. Ostatecznie należy uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać oficjalnego ogłoszenia. Wstępnie mówi się o wrześniu. Kto według was jest faworytem?

Zepsute święto MMA na PGE Narodowym! Marian Ziółkowski kontuzjowany tuż przed swoją walką!

Bardzo złe informacje dotarły do nas zza kulis gali XTB KSW Colosseum 2, która dzisiaj odbywa się na Stadionie Narodowym. Niestety, tuż przed finałem imprezy, z rozpiski wypadła walka, w której udział mieli wziąć dwaj mistrzowie – Marian Ziółkowski i Salahdine Parnasse.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis