MMA PLKSWMamed Khalidov ma dość czekania! Mistrz z apelem do KSW!

Mamed Khalidov ma dość czekania! Mistrz z apelem do KSW!

Mamed Khalidov (35-7-2) ma dość czekania. Mistrz KSW w wadze średniej wyszedł z apelem do największej organizacji w naszym kraju.

Khalidov

40-latek swój ostatni pojedynek stoczył w październiku 2020 roku, kiedy na gali KSW 55 w niesamowitym stylu znokautował Scotta Askhama, co dało mu ponownie status mistrza dywizji do 84 kg. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego potrzebował zaledwie 36-sekund, aby przed czasem odprawić Brytyjczyka. Warto zaznaczyć, że był to udany rewanż olsztynianina.

Zobaczcie jak to wyglądało:

Mamed Khalidov ma apel do KSW!

Mamed Khalidov (35-7-2) w rozmowie z Michał Rogoziński z 6PAKTV został zapytany o powrót do klatki. Mistrz KSW w wadze średniej zapewnia, że jest gotowy i czeka na propozycje. Reprezentant Arrachionu Olsztyn wyszedł z apelem do organizacji KSW.

Jest to pytanie do KSW. Ja już mam dość tego czekania. KSW, obudźcie się! Dajcie mi walkę, bo się starzeję! Maciek, Martin, czekam na propozycję walki! Z kim mam się bić?

Całe wideo poniżej: 

Zobacz także:

Boxdel komentuje aferę Ferrariego! Będziecie zaskoczeni! Jesteście?

W minioną sobotę miała miejsce pierwsza edycja gali High League. Dzień przed wydarzeniem odbyło się ważenie i media trening. Podczas udzielania wywiadów doszło do szokującej sytuacji. Amadeusz Ferrari znokautował trenera Bonusa BGC, Eryka Bręczewskiego.

Pięściarka reaguje na przegraną Brodnickiej w High League! Nie była zaskoczona! A wy?

Utalentowana pięściarka Laura Grzyb (5-0, 3 KO) postanowiła w mediach społecznościowych zareagować na wczorajszą walkę Ewy Brodnickiej. 26-latka nie była zaskoczona przegraną byłej mistrzyni świata w boksie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis