MMA PLKSWPierwsze treningi Khalidova do walki na KSW Colosseum 2 [WIDEO]

Pierwsze treningi Khalidova do walki na KSW Colosseum 2 [WIDEO]

Na ten moment Mamed Khalidov jest jedynym oficjalnie ogłoszonym bohaterem czerwcowej gali KSW na stadionie Narodowym. Klub, w którym trenuje weteran Konfrontacji Sztuk Walki, opublikował krótki materiał z treningu zawodnika.

“Cannibal” brał udział także na KSW Colosseum 1. Skonfrontował się wówczas w main evencie gali z Borysem Mańkowskim. Wiele się mówi o tym, że teraz jego oponentem będzie już po raz trzeci Scott Askham.

Khalidov z Askhamem najpierw zmierzyli się ze sobą na KSW 52, a ich rewanżowe starcie odbyło się niecały rok później, na gali KSW 55. Pierwszy pojedynek zakończył się jednogłośną decyzją na korzyść Anglika. Natomiast ich druga walka zakończyła się już po 36 sekundach spektakularnym nokautem, którym popisał się Mamed.

Mamed Khalidov niczym kangur! [WIDEO]

W filmiku opublikowanym na Instagramie przez “Arrachion Olsztyn” możemy przekonać się na własne oczy jak trenuje żywa legenda polskiego MMA.

Zobacz także:

Załęcki mocno o Don Diego: Najchętniej pojechałbym zrobić z nim porządek! On nie istnieje beze mnie!

Denis Załęcki w rozmowie z portalem TV Reklama postanowił odpowiedzieć na ostatnie słowa Mateusza Kubiszyna. W przyszłości dojdzie do rewanżowego starcia? Tego nie można wykluczyć. Póki co ”Don Diego” osiemnastego marca w Katowicach stoczy trzeci pojedynek w freakowej organizacji. Kubiszyn podczas High League 6 w formule K-1 (mał rękawice) zmierzy się z Dawidem ”Crazy” Załęckim – będzie to typowo sportowy pojedynek.

Legenda kickboxingu złapała anakondę na ulicy! Nagranie pojawiło się w sieci!

Tyrone Spong to bezwzględnie legenda kickboxingu! 37-latek to przede wszystkim były mistrz Glory czy chociażby It’s Showtime. W ostatnim czasie pewne nagranie mocno obiegło internet – było to wideo z udziałem Sponga.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis