MMA PLKSWMamed Khalidov jest zdecydowany i dalej mówi o rewanżu z Soldiciem: Teraz ty dotrzymaj słowa!

Mamed Khalidov jest zdecydowany i dalej mówi o rewanżu z Soldiciem: Teraz ty dotrzymaj słowa!

Mamed Khalidov (35-8-2) jest zdecydowany i nie ukrywa z kim chciałby się zmierzyć w swoim kolejnym pojedynku. Olsztynianin nie myśli o walkach na tak zwaną ”odbudowę”, a od razu chciałby rewanżu z… Roberto Soldiciem (20-3). Podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza ma nadzieje, że reprezentant Chorwacji dotrzyma słowa.

Khalidov

Walka ta była zapowiadana jako największe i najbardziej kasowe stracie w historii polskiej organizacji. Trudno się jednak dziwić – walka dwóch mistrzów, legendy, z największym prospektem, to wzbudzało emocje.

Od samego początku obaj zawodnicy byli bardzo uważni, ale nie pasywni. Mamed w swoim stylu bardzo dobrze pracował na nogach – szukając kopnięć, Roberto szukał z kolei ciosów na tułów Polaka, które często dochodziły celu.

Chorwat rozkręcił się w drugiej odsłonie. Konsekwentnie kontynuował swoją pracę bokserską. W pewnym momencie podrażniony Mamed zdecydował się na atak. Zawodnicy podjęli morderczą wymianę na pięści, którą potężnym lewym sierpem przypieczętował mistrz kategorii półśredniej. To był ciężki nokaut.

Sami zobaczcie:

Khalidov chce rewanżu z Soldiciem!

Mamed Khalidov pojawił się w ostatnim odcinku ”Oktagonu Live” w Kanale Sportowym. Były mistrz KSW nie ukrywał, że dalej myśli o rewanżu z Roberto Soldiciem (20-3).

Wiadomo co mnie interesuje. Czy ja mam szansę? Czy mi Soldić da szansę? Poprosił o walkę. Dałem walkę. Cały czas byłem wyzywany. Mając 41 lat młody chłopak mnie wyzwał do walki. Wyszedłem, pobiłem się, ok. On jest dobry, bardzo dobry, nie ma problemu. Ja też jestem człowiekiem, który może popełnić błąd. Popełniłem, wszedłem w jego grę.

Khalidov ma nadzieje, że Soldić dotrzyma słowa.

Sam powiedział Soldić, że chodzi mu o dwie walki. Żebyśmy zrobili walkę i od razu ewentualny rewanż. Nie musiałem tej walki dawać i cały czas komuś coś udowadniać, ale ok. W takim razie teraz ty dotrzymaj słowa i on powiedział, że dotrzyma. I zobaczymy teraz czy on dotrzyma słowa. Jeżeli zostanie w KSW, czy weźmie tę walkę.

Cały program możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Omielańczuk nie widzi szans Pudziana w starciu z Materlą: Nie ma ani jednego atutu na Michała!  Co wy na to?

Daniel Omielańczuk (25-12-1) w rozmowie z portalem FanSportu.pl wypowiedział się o nadchodzącej walce wieczoru KSW 70. Na gali w Łodzi zobaczymy szalone starcie Mariusza Pudzianowskiego (16-7) z Michałem Materlą (31-8). Nasz czołowy ciężki nie widzi szans Pudziana w starciu z byłym mistrzem KSW w wadze średniej.

Mirosław Okniński ogląda i komentuje trening Murańskiego: Nie popieram walk w tym wieku! Widzieliście?

Nie tak dawno na kanale MMA-bądź na bieżąco pojawił się trening Jacka Murańskiego. Hubert Mściwujewski postanowił pokazać nagranie trenerowi Mirosławowi Oknińskiemu. Prekursor MMA miał ocenić umiejętności ”Murana”, który przygotowuje się do drugiego starcia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis