MMA PLInneMały świadek koronny który obciążał Michała Materlę oskarżony o kolejne brutalne gwałty

Mały świadek koronny który obciążał Michała Materlę oskarżony o kolejne brutalne gwałty

Foto: tvn24.pl

Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze skierowała 27 grudnia do Sądu Rejonowego Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu akt oskarżenia przeciwko Pawłowi P ps. “Ramzes”.  Tzw. małemu świadkowi koronnemu, który w przeszłości pomawiał byłego mistrza KSW Michała Materlę zarzuca się brutalne gwałty na dwóch kobietach.

Pierwszego z zarzuconych gwałtów oskarżony miał się dopuścić w październiku 2013 roku w Poznaniu, kiedy to uderzył poszkodowaną kilkukrotnie młotkiem. Drugi gwałt miał miejsce również w Poznaniu w kwietniu 2014 roku. Wtedy to Paweł P. doprowadził do obcowania płciowego, używając przemocy polegającej na szarpaniu, uderzaniu w twarz i ciągnięciu za włosy.

W przeszłości “Ramzes’ był już skazany za podobne przestępstwa. Przed długą odsiadką gangstera uratował układ z prokuratura, wedle którego miał pełnić rolę tzw. “sześćdziesiątki”, czyli małego świadka koronnego. Po jego zeznaniach zatrzymano m.in. Marka F. ps. “Western” oraz członków jego grupy. Sprawa gwałtów została umorzona. Prowadząca sprawę prokurator otrzymała awans i nadal korzystano z “usług” Pawła P.

Na podstawie zeznań “Ramzesa” aresztowano Bogusława D. ps. “Dreks”, jak również Materlę. Szczeciński bersekrer spędził za kratami kilka miesięcy. Później w rozmowie opublikowanej przez Gazetę Wyborczą gangster przyznał się do pomówienia zawodnika MMA.

Teraz za zarzucane czyny “Ramzesowi” grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.

źródło:online-mafia.pl