MMA PLGROMDAMałolat na GROMDA 2! Kolejny uczestnik gali walk na gołe pięści ogłoszony!

Małolat na GROMDA 2! Kolejny uczestnik gali walk na gołe pięści ogłoszony!

“Małolat” wystąpi na gali GROMDA 2! To kolejny uczestnik, który weźmie udział w turnieju walk na gołe pięści. Udział tego zawodnika został już ogłoszony oficjalnie.

Gala GRODMA 2 odbędzie się już 29 sierpnia. Transmisja z wydarzenia w systemie PPV. Zwycięzca drugiego turnieju walk na gołe pięści zmierzy się w finale ze wygranym pierwszej edycji GROMDY – Krystianem “Tysonem” Kuźmą. Stawką tego finałowego pojedynku będzie 100 tysięcy złotych.

Małolat na GROMDA 2! Kolejny uczestnik gali walk na gołe pięści ogłoszony!

Oto, jak Małolata zapowiadają organizatorzy:

Młody, agresywny i dynamiczny wariacik. Szybki jak karabin maszynowy. Namierzy, wyceluje i znokautuje. MAŁOLAT wchodzi do gry!

Charakterny chłopak, który nie pęka na robocie. Pewny siebie, mający doświadczenie w boksie, kickboxingu i MMA. Reprezentant klubu Waleczna Lubelszczyzna. Mocno kroczący do przodu bo “tyle szans ile odwagi”.

Młody, agresywny i dynamiczny wariacik. Szybki jak karabin maszynowy. Namierzy, wyceluje i znokautuje. MAŁOLAT wchodzi…

Opublikowany przez Gromda Poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Zobacz także:

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3” – gdzie mogę obejrzeć?

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3”, czyli cały dokument wprowadzający do najbliższej numerowanej gali UFC jest już dostępny w sieci! Można go obejrzeć między innymi na MMA.PL!

Daniel Cormier porównał formę z kwietnia i sierpnia! Różnica w wyglądzie robi wrażenie

Daniel Cormier porównał formę z kwietnia i sierpnia tego roku. “DC” już w najbliższy weekend stanie przed szansą odzyskania pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej.

Piotr Strus ostro o FAME MMA! Zgadzacie się z tą opinią?

Piotr Strus już w następnym tygodniu wyjdzie do klatki ACA. Reprezentant WCA Fight Team postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o FAME MMA.