MMA PLDenis ZałęckiMałolat K2 ostro o Załęckim: Żaden to zawodnik dla mnie! Ludzie w kryminale rozmawiali…

Małolat K2 ostro o Załęckim: Żaden to zawodnik dla mnie! Ludzie w kryminale rozmawiali…

Grzegorz Ewiak znany bardziej jako ”Małolat K2” udzielił ostatnio wywiadu, w którym został zapytany o potencjalne walki w freak fightach. Raper przy okazji został zapytany o Popka Monstera oraz Denisa Załęckiego. ”Małolat K2” w mocnym stylu wypowiedział się o ”Bad Boyu”. Zapewnił przy okazji, że dla niego Załęcki nie jest żadnym zawodnikiem.

Małolat

Załęcki szybko zyskał popularność w freak fightach, a zaczęło się od konfliktu z Alanem ”Alanikiem” Kwiecińskim. Był to debiut Denisa w freak fightach. ”Bad Boy” w formule K-1 wygrał pewnie po całym dystansie – choć nie brakowało dużo, aby walka zakończyła się przed czasem.

Po tym pojedynku Załęcki stawał przed naprawdę dużymi wyzwaniami. Była walka z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem, Arturem ”Szpilą” Szpilką oraz Pawłem ”Tyborim” Tyburskim. Wszystkie wspomniane pojedynki Załęcki przegrał. Przy ostatnim nie brakowało kontrowersji, bowiem został zdyskwalifikowany.

Mocno o Załęckim!

”Małolat K2” w rozmowie z kanałem TV Reklama w ostry sposób wypowiedział się o Denisie Załęckim. Było też pytanie czy Grzegorz jest otwarty na starcie z ”Bad Boyem”, lub Popkiem.

W internecie czy w życiu? Poza tymi paróweczkami to chyba najbardziej tego co tak zgrywa gangusa, gangstera, a jest pseudo gangsterem – Załęckiego (…) Sama chyba sobie odpowiedziałaś na to pytanie. Jakie on ma umiejętności skoro przegrał trzy walki z rzędu, chyba lipa troszeczkę (…) Siedząc w kryminale dużo poruszało się jego tematu. Ludzie w kryminale rozmawiali na jego temat i powiem tylko tyle, że nie mają dobrego zdania na jego temat. Ja oczywiście nie będę się wypowiadał na tematy kryminału, bo to nie jest miejsce na tego typu rozmowy, ale przez to, że dużo razy poruszał tematy kryminału to jak wjedzie na puchę to po prostu będzie musiał odpowiedzieć za swoje wypowiedzi/zachowanie (…) Nie jest to jakiś mój cel w życiu, ale gdyby miało dojść do takiego czegoś, to dlaczego nie? Myślę, że easy. Ani nie zależy mi na walce z nim, ani Popkiem. Jeżeli miałbym wybierać to wolałbym z Popkiem, ponieważ Załęcki to nie jest dla mnie w ogóle zawodnik. Popka walk nie oglądałem, ale ma pie****, a Załęcki to tak jak powiedziałaś przegrał ostatnio trzy walki. Nie wiem czy on ma w ogóle jakąś walkę wygraną, ale to nie jest dla mnie zawodnik. Jest ulaną świnią, brał sterydy zamiast normalnie się odblokować, to poleciał w melanż zamiast się odblokować, zaj**** mu estrogenu dużo, bebzun ma jak maciora w szóstym miesiącu ciąży i tyle. Dla mnie to nie jest zawodnik.      

Załęcki najprawdopodobniej kolejną walkę stoczy na gali Clout MMA 2, gdzie zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC i KSW – Danielem Omielańczukiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis