MMA PLPunch DownMałgorzata Rozenek-Majdan zawalczy na PunchDown? Zawodniczka organizacji chce ją uderzyć!

Małgorzata Rozenek-Majdan zawalczy na PunchDown? Zawodniczka organizacji chce ją uderzyć!

Czy Perfekcyjna Pani Domu ma się czego obawiać? Uczestniczka jej programu chciałaby się z nią bić!

Jeszcze niedawno, kontraktowanie gwiazd telewizji wydawało się nieosiągalne dla organizacji freak-fighotwych. Potencjalne walki z udziałem popularnych prezenterów były często proponowane w formie żartu, w rzeczywistości niemożliwego do spełnienia. Wzrastająca popularność pojedynków sprawia jednak, że występ w klatce, czy przy stole jak w przypadku Punch Down jest dla celebrytów doskonałą okazją na wybicie swojej osoby, a dla organizacji szansą na zakontraktowanie dużego nazwiska? Czy tak będzie w tym wypadku? Tego nie wiemy, jednak Punch Down powinno trzymać rękę na polskie, gdyż potencjalne starcie mają gotowe.

Chodzi tu o pojedynek między Małgorzata Rozenek-Majdan z Patrycją Karczewską. “Patusia” była uczestniczką programu “Projekt Lady”, który Rozenek prowadziła, a już w najbliższy piątek stanie na przeciw Esmeraldy Godlewskiej podczas Punch Down 5. W rozmowie z Super Expressem, Patrycja została zapytana o plany związane z walkami na liście. Jak się okazuje, na jej liście potencjalnych rywalek, znajduje się właśnie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Znalazłaby się taka jedna osoba. Niejaka Lady Rozenek, chciałabym ją uderzyć. Oczywiście! Za to, że mnie wyrzuciła z Projektu Lady, a ja się nadaję na damę. Byłam, jestem i będę damą!

Zobacz także:

Artur Szpilka wspiera Kownackiego: Mam nadzieje, że się podniesiesz! Widzieliście?

Środowisko sportowe wspiera Adama Kownackiego! Po Mariuszu Pudzianowskim czy Łukaszu Jurkowskim słowa otuchy przekazał były rywal “Baby Face’a”, Artur Szpilka.

Irański Hulk wyzwał na pojedynek Forda: Zostawię twoją rodzinę bez Ciebie! Co wy na to?

Sajad Gharibi ponownie wyzywa do walki Martyna Forda. Jak dobrze wiemy ta walka miała się odbyć już 2019 w KSW. Ostatecznie do takowej walki nie doszło. Ostatnio znowu zrobiło się o tym pojedynku głośno a wszystko to przez ,,Irańskiego Hulka”, który w nieprzyzwoitych słowach sprowokował Brytyjczyka.

Arek Tańcula: Będę bił mocniej i celniej, a jeśli to nie wystarczy to go uduszę albo złamie mu rękę! [WIDEO]

W trakcie konferencji prasowej FAME MMA 12, ogłoszono jedno z najciekawiej zapowiadających się zestawień tego wydarzenia. Arek Tańcula ponownie zmierzy się w Mateuszem Murańskim. Pierwsze starcie na gali FAME MMA 10 zakończyło się zwycięstwem Tańculi przez decyzję sędziowską.