MMA PLFAME MMAMalczyński zdradza czy złoży protest po przegranej walce z Polakiem na FAME MMA UK

Malczyński zdradza czy złoży protest po przegranej walce z Polakiem na FAME MMA UK

Foto: Youtube/Dawid Malczyński

Echa gali FAME MMA UK wciąż roznoszą się w internecie. Niedawno swój komentarz do walki z Adrianem Polakiem opublikował Dawid Malczyński. YouTuber opowiedział w materiale wideo swoje spostrzeżenia co do walki oraz poinformował, czy złoży protest dotyczący werdyktu.

Przypomnijmy, że podczas FAME MMA w Newcastle Polak i Malczyński mieli ponownie okazje skrzyżować rękawice. Po wyrównanym pojedynku sędziowie orzekli, iż to Adrian wygrał starcie, choć decyzja nie była jednogłośna.

Mistrz FAME MMA w wadzie półśredniej od początku zaznaczał, że nie czuł, iż przegrał. Swoje słowa Malczyński potwierdził również na YouTubie, gdzie odniósł się do całego pojedynku, opisując go ze swojej perspektywy.

Pierwsza runda była dla mnie, bo miałem dwa obalenia. […] W drugiej rundzie myślałem, że też jest dla mnie, bo uderzyłem go więcej razy w stójce, a ponadto obaliłem. […] Trzecią rundę wygrał Adrian Polak, gdyż nic w niej nie zrobiłem.

Ostatecznie sędziowie widzieli to inaczej. YouTuber z pokorą przyjmuje werdykt, zaznaczając, iż nie zamierza składać protestu.

Sędziowie widzieli pewnie dużo innych rzeczy, których nie widziałem. Nikogo nie obwiniam. Nie obwiniam Adriana za to, że wygrał. Nie będę składał żadnych protestów i odbierał mu tego szczęścia.

Pomijając aspekt decyzji sędziów Malczyński zadowolony jest ze swojej postawy.

Nie czuję się przegrany, gdyż Adrian super mnie nie pobił, a ja nie byłem bezradny, dając z siebie wszystko.

Całą wypowiedź Malczyńskiego znajdziecie poniżej: