Malczyński pobił się z Olejnikiem! Jeden z nich poważnie oberwał! [WIDEO]

Foto: You Tube
Foto: You Tube

Już od dawna spekulowano o możliwym starciu Dawida Malczyńskiego z Tomaszem Olejnikiem w FAME MMA. Panowie jednak postanowili się spotkać poza organizacją. Ostatecznie do bójki doszło w Poznaniu, a jeden z youtuberów poważnie oberwał. Do sieci trafiło nagranie z całego zajścia.

Do wydarzenia doszło już około tydzień temu, a filmik trafił do sieci nieco później. Mistrz FAME MMA początkowo nie chciał udostępniać tego co wydarzyło się na jednym z Poznańskich parkingów, ale koniec końców nagranie znalazło się na instagramie łódzkiego rapera, Toony’ego i na profilu Dawida. Malczyński jeszcze przed publikacją bójki w jednym z filmików wyjaśnił dlaczego się spotkali i postanowili „porozmawiać”:

„Byłem w Poznaniu, spotkać się z Isamu. Okazało się, że Olejnik też był w Poznaniu, sprawdziłem jego insta story i rzeczywiście także się tam znajdował. Napisałem więc do niego żebyśmy się ustawili, on się na to zgodził. Spotkaliśmy się na parkingu, przyjechał. Po tempie chodu poznałem, że nie będzie to rozmowa, tylko akcja. Odepchnęliśmy się w tym samym momencie, on dostał sierpa, zamroczyło go. Dostał jeszcze kopa, po którym odleciał. Wtedy zaczęli do mnie zbliżać się jego koledzy, a przy mnie był Isamu i Merghani, którzy rozdzielili mnie i Olejnika. Wtedy go złapałem i zapytałem czy rzeczywiście chce tej walki, bo go zniszczę.

Pojechałem do siedziby Pompa Team i zobaczyłem na jego instagramie, że obrócił wszystko o 180 stopni, że moi koledzy nas nie rozdzielili. Poziom jego kłamstw przekracza jakikolwiek level. Nie trawię gościa”

Kim jest Olejnik?

Na pewno dużo osób może nie kojarzyć kim jest osoba Tomka Olejnika. Otóż jest on szerzej znany jako „służący Lorda Kruszwila”. Jednak od pewnego czasu nagrywa samemu i tworzy własne filmy.

Malczyński – Olejnik walka

Koniec końców Malczyński zadecydował, że filmik ujrzy światło dzienne, aby internauci mogli zobaczyć co się tak naprawdę wydarzyło. Niewykluczony jest fakt, że panowie spotkają się ponownie w oktagonie FAME MMA, a oto nagranie całej sytuacji: