MMA PLUFCMagomedsharipov zmierzy się z Rodriguezem! Jest data walki!

Magomedsharipov zmierzy się z Rodriguezem! Jest data walki!

Choć jeszcze nieoficjalnie, ale można już ogłosić, że Zabit Magomedsharipov w swojej najbliższej walce zmierzy się z Yairem Rodriguezem! Jest już data ich pojedynku.

Informację o planowanej walce Rosjanina z Meksykaninem podał menadżer Magomedsharipova – Rizvan Magomedov. W rozmowie z agencją TASS potwierdził walkę swojego klienta.

Zabit Magomedsharipov zmierzy się z Yairem Rodriguezem

Pojedynek ten ma odbyć się 29 sierpnia. Jak przyznał Magomedov, Rodriguez był najlepszym na ten moment dostępnym przeciwnikiem:

“UFC pracuje nad tą walką. Zaproponowali nam Rodrigueza, bo Max Holloway i Alexander Volkanovski zmierzą się ze sobą po raz drugi. Dlatego właśnie będziemy walczyć z Yairem. Zwycięzca tego starcia dostanie pojedynek o pas mistrzowski.”

Zabit Magomedsharipov (18-1) jest niepokonany w swoich ostatnich czternastu zawodowych pojedynkach. Rosjanin dołączył do UFC w 2017 roku i pokonywał już uznane nazwiska, jak Calvin Kattar czy Jeremy Stephens.

Yair Rodrigez (13-2, 1 N/C) jest znany ze swojego nieszablonowego stylu walki. Meksykanin zadebiutował w UFC w 2014 roku. Wygrał sześć walk, a zastopował go dopiero były mistrz wagi lekkiej Frankie Edgar. W swoje ostatniej walce, Rodriguez pokonał decyzją sędziów Jeremyego Stephensa.

Zobacz także:

Jon Jones zaskakująco o swojej przyszłości: Mogę wypaść na dwa/trzy lata

Wygląda na to, że Jon Jones nie jest zainteresowany walkami w oktagonie UFC w najbliższym czasie. Mistrz wagi półciężkiej zaskakująco wypowiedział się o swojej przyszłości. Przyznał, że może nie pojawić się w oktagonie nawet trzy lata.

Kolejny zawodnik krytykuje zarobki w UFC. “Wyruch***ście mnie!”

W ostatnim czasie sporo zawodników związanych z UFC krytykowało organizację za oferowanie niskich zarobków. Kolejny głos krytyki wygłosił Sean O’Malley (12-0), który odniósł się do umowy z Reebokiem.

Maciej Kawulski o wyborach: Twój głos to jedyne na czym zależy politykom

W niedzielę w Polsce odbędą się bardzo ważne wybory prezydenckie. Maciej Kawulski zabrał głos i o wyborach wypowiedział się za pomocą mediów społecznościowych.

Paige VanZant zdradza zarobki w UFC! “Więcej zarabiam na Instagramie”

Zawodniczka kategorii muszej, Paige VanZant zdradza zarobki w UFC i twierdzi, że nie są to pieniądze adekwatne do jej marki. Amerykanka jest niezwykle popularną postacią w mediach społecznościowych i twierdzi, że na promowaniu marek na Instagramie może zarabiać więcej niż z walk w UFC.