MMA PLArchiwumMichał OleksiejczukMagomedov wyśmiał Oleksiejczuka, usunął wpis! Polak odpowiada i nazywa go kurczakiem!

Magomedov wyśmiał Oleksiejczuka, usunął wpis! Polak odpowiada i nazywa go kurczakiem!

Michał Oleksiejczuk (19-6) przyznał, że chętnie w kolejnym pojedynku zmierzy się z niepokonanym Sharem Magomedovem (12-0). Jak się okazuje Rosjanin odpowiedział na słowa naszego reprezentanta. Magomedov wyśmiał Polaka, który nie zamierzał długo czekać i odpowiedział.

Oleksiejczuk

28-latek zdecydował, że przechodzi do wagi średniej. Oleksiejczuk od tego czasu stoczył cztery walki – z czego trzy zwyciężył. Każdą z nich kończył przed czasem! Oleksiejczuk ostatni pojedynek odnotował w Singapurze, gdy po szalonej walce pod koniec pierwszej odsłony zastopował Chidi Njokuani.

”Bullet” swój debiut w amerykańskim gigancie odnotował na ostatniej gali UFC 294 w Abu Dhabi. Trzeba przyznać, że pojedynek Rosjanina z Bruno Silvą mógł się podobać, bowiem zapewnił dużo emocji. Shara po całym dystansie wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Magomedov miał zdecydowaną przewagę w stójce, gdzie od drugiej odsłony jeszcze bardziej podkręcił tempo. Brazylijczyk mimo wszystko wykazał słabe strony rywala. Mowa oczywiście o defensywnych zapasach.

Oleksiejczuk odpowiada!

Jak się okazuje Shar Magomedov (12-0) odpowiedział na wpis Michała Oleksiejczuka (19-6). Rosjanin postanowił wyśmiać naszego reprezentanta, a zaraz szybko usunął swój wpis. Michał postanowił szybko odpowiedzieć.

Ktoś tu jest przestraszony. Już usunął ten wpis. Shara „Kurczak” Magomedov, zaprzestań unikania bracie.

Magomedov na konferencji prasowej zdradził, że jest po rozmowie z Prezydentem UFC, którego poprosił o szybką walkę na gali w Szanghaju. Dana White zgodził się na propozycję zawodnika. Przypomnijmy, że wspomniana gala w Chinach odbędzie się już dziewiątego grudnia.

O debiucie Magomedova zabrał głos wspomniany White, który był zdziwiony defensywnymi zapasami zawodnika.

To twardy dzieciak, jest niebezpieczny. Jego pierwsza walka w UFC za nim. Nie wiem jak on może być z Dagestanu i zupełnie nie mieć obrony przed obaleniami? Poza tym muszę przyznać, że wyglądał niesamowicie. Nie wiem czy jest przyszłością tego sportu, ale na pewno ma przyszłość w organizacji UFC. Musi popracować nad defensywnymi zapasami. Oczywiście jest świetnym kickbokserem jednak jeśli nie popracuje nad zapasami to szybko przegra walkę

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis