MMA PLInneMagdalena Czaban awansowała do finału Otwartych Mistrzostw Oceanii!

Magdalena Czaban awansowała do finału Otwartych Mistrzostw Oceanii!

Foto: Martin Lewandowski

Magdalena Czaban osiąga kolejne sukcesy w amatorskim MMA. Tym razem młoda zawodniczka awansowała do finału Otwartych Mistrzostw Oceanii.

Twa świetna passa 20-latki. W zeszłym roku Czaban zdobyła seniorskie mistrzostwo Europy na zawodach w Rzymie. Kilka miesięcy później dołożyła do tego tytuł juniorskiej mistrzyni świata na imprezie w Bahrajnie.

Teraz Polka poleciała do Gold Coast w Australii, gdzie bierze udział w Otwartych Mistrzostw Oceanii 2020 IMMAF.  Czaban szybko rozprawiła się z reprezentantką gospodarzy Courtney Gray, dzięki czemu uzyskała awans do finału. Tam czeka na nią bardzo trudna rywalka – aktualna mistrzyni świata seniorek.

“Świetne wieści z Otwartych Mistrzostw Oceanii 2020 IMMAF – International Mixed Martial Arts Federation.

Magda Czaban, podopieczna Stowarzyszenia MMA Polska, błyskawicznie rozprawiła się z Courtney Gray reprezentującą Australię.

Jak opowiada nasza “Atomówka”: Walka przebiegła bardzo szybko. Po wejściu w klincz obaliłam i zostałam z góry. Skończyłam ciosami zza pleców w pierwszej połowie pierwszej rundy.

Zwycięstwo to zagwarantowało Magdzie występ w finale, w którym zmierzy się z mocną i doświadczoną Szwedką, aktualną mistrzynią świata seniorek.

Oficjalny wynik wygranej walki Magdy to: Magdalena Czaban pokonała Courtney Gray przez TKO, 1:15 runda 1.

Gratulujemy zwycięstwa i trzymamy kciuki za walkę finałową!

Magda Czaban jest złotą medalistką mistrzostw świata i Europy walczącą pod skrzydłami MMA Polska. Dzięki działaniom stowarzyszenia i współpracy z IMMAF udało się jej zapewnić możliwość wzięcia udziału w Otwartych Mistrzostwach Oceanii 2020. Wydarzenie to jest organizowane przez IMMAF i odbywa się w Gold Coast, w Australii. Wraz z Magdą na mistrzostwa udał się również jej trener i opiekun kadry MMA Polska, Kamil Zawarski.”

Świetne wieści z Otwartych Mistrzostw Oceanii 2020 IMMAF – International Mixed Martial Arts Federation.Magda Czaban,…

Opublikowany przez Martin Lewandowski Sobota, 7 marca 2020