MMA PLUFCMackenzie Dern vs Yan Xiaonan walką wieczoru gali UFC w październiku

Mackenzie Dern vs Yan Xiaonan walką wieczoru gali UFC w październiku

Starcie pań w wadze słomkowej będzie walką wieczoru jednej z październikowych gal UFC. Kobiecym main eventem będzie pojedynek w czołówce dywizji do 52 kilogramów – Mackenzie Dern vs. Yan Xiaonan.

Mackenzie Dern vs Yan Xiaonan

Walka ta będzie promowała galę UFC Fight Night zaplanowaną na dzień 1 października tego roku. Miejsce organizacji tej imprezy nie zostało jeszcze podane do publicznej wiadomości, ale najprawdopodobniej będzie to UFC Apex w Las Vegas.

Mackenzie Dern vs Yan Xiaonan walką wieczoru gali UFC w październiku

Dla Mackenzie Dern będzie to druga walka wieczoru gali UFC, w której weźmie udział. Amerykańska multimedalistka w świecie jiu jitsu powróci do startów po wygranej nad Tecią Torres na UFC 273 w kwietniu tego roku.

Jej rywalka Yan Xiaonan po efektownej serii zwycięstw (sześć wygranych, w tym efektowna wiktoria nad Karoliną Kowalkiewicz) i typowaniu jej do czołówki dywizji słomkowej, złapała zadyszkę. Chinka przegrała dwie ostatnie walki, w których przegrywała z aktualną mistrzynią UFC Carlą Esparzą oraz czołową zawodniczką tej dywizji wagowej Mariną Rodriguez.

Jak myślicie, która zawodniczka wygra to nadchodzące starcie?

Zobacz także:

Bójka za kulisami PRIME MMA! Ochroniarz ”Oszusta z Tindera” pobił się z Bombą! [WIDEO] Widzieliście?

Dymy nie tylko na ważeniu. Jak się okazało tuż po ceremonii ważenia doszło do kolejnej konfrontacji pomiędzy Pawłem Bombą, a Piotrem Kałuskim. Ochroniarz ”Oszusta z Tindera” był zdecydowany!

Utytułowany zawodnik K-1 chciał uspokoić Bombę i go poddusił: To nie rób afer! [WIDEO] Co wy na to?

Kolejna awantura związana z Pawłem Bombą! ”Scarface” pojawił się na dzisiejszej ceremonii ważenia przed galą PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni. Zawodnik High League postanowił pojawić się na scenie i zaatakować Piotra Kałuskiego, z którym od dłuższego czasu ma konflikt.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis