MMA PLUFCMackenzie Dern po porażce z Rodriguez na UFC, czyli tłumaczenie w stylu bla, bla bla…

Mackenzie Dern po porażce z Rodriguez na UFC, czyli tłumaczenie w stylu bla, bla bla…

Multimedalistka świata MMA, która w tej dziedzinie jest fenomenalna, coś jak Adam Wardziński w Polsce w BJJ, Mackenzie Dern wzięła na barki porażkę z Mariną Rodriguez na minionej gali UFC on ESPN+ 52.

Przypominamy, że Dern przegrała w swojej pierwszej w karierze walce wieczoru UFC z groźną Mariną Rodriguez przez decyzję sędziów. Co ciekawe, Amerykanka wcześniej zapowiadała fajerwerki i lepszą do oglądania walkę niż poprzedni main event UFC, jakim było starcie Thiago Santos vs Johny Walker, także zakończone decyzją sędziów.

I taka ta walka była mimo braku skończenia, bowiem UFC zagrodziło zawodniczki bonusem pieniężnym za najlepszą walkę całej imprezy.

Mackenzie Dern po porażce z Rodriguez na UFC

Dern po porażce opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym odniosła się do sobotniej przegranej:

“Dziękuję wszystkim za wsparcie. Wczoraj to osiągnęłam rezultatu, po jaki trenowałam, ale ta walka była największą lekcją w życiu. Teraz mam wiele do zrobienia i poprawy, aby stać się jeszcze lepszą zawodniczką. Na pewno poddanie byłoby świetne, ale doświadczenie pięciu rund na tym etapie kariery to dla mnie błogosławieństwo. Gratuluję Marinie wygranej. Mam nadzieję, że walka się podobała. Dziękuję Dana White za bonus za walkę wieczoru. Dziękuję mojej rodzinie, kolegom z klubu, przyjaciołom i wszystkim, którzy mnie wspierają.”

Zobacz także:

Szalona impreza Tysona Fury po zwycięstwie z Wilderem! Pojawiły się nagrania! Oglądaliście?

Tyson Fury (31-0-1, 22 KO) ma co świętować. Brytyjczyk w sobotę ponownie udowodnił, że jest niekwestionowanym mistrzem wagi ciężkiej w boksie. Na twitterze pojawiły się pierwsze nagrania z szalonej imprezy ”Króla Cyganów”.

Soldić rozpoczyna przygotowania do walki z Mamedem! „Robocop” trenuje z mistrzem organizacji Bellator! Dobry pomysł?

Już za niecałe 2 tygodnie dowiemy się, kiedy dojdzie do największego pojedynku w historii Konfrontacji Sztuk Walki. Na gali KSW 64 dojdzie do pierwszego face to face pomiędzy Roberto Soldiciem, a Mamedem Khalidovem. Podczas spotkania ogłoszona zostanie data pojedynku.

Rodriguez uważa, że Jędrzejczyk powinna zostać usunięta z rankingu UFC: Nie chce ze mną walczyć!

Marina Rodriguez wyjaśniła, dlaczego jej zdaniem dominująca niegdyś w wadze słomkowej Joanna Jędrzejczyk powinna zostać usunięta z rankingu.