MMA PLPrime Show MMAMaciej Rataj do Dzika na konferencji PRIME 2: Będziesz moją dzi*ką w klatce!

Maciej Rataj do Dzika na konferencji PRIME 2: Będziesz moją dzi*ką w klatce!

Tu jest mocna spina do wyjaśnienia. Dziewiątego lipca na gali PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni zobaczymy starcie Macieja Rataja z Damianem Daffem. Wydaje się, że będzie tu spora różnica kilogramów. Rataj wyzwań się nie boi, bowiem ”Ztrolowany” również miał przewagę w tym aspekcie, a jednak Maciek wyszedł z tego starcia zwycięsko.

Rataj

Będą mocne freak fighty, ale również pro sportowe zestawienia. W walce wieczoru dojdzie do starcia Grzegorza Szulakowskiego z Normanem Parke. Nie doszło do ich walki w KSW, a dojdzie w PRIME SHOW MMA. ”Szuli” wraca do klatki po dłuższej przerwie. Wojownik z Namysłowa będzie chciał wrócić na odpowiednie tory.

Dymy!

Nie brakowało dymów na pierwszym panelu konferencji PRIME SHOW MMA 2. Damian Daff zmierzy się z Maciejem Ratajem. Ich konflikt rozpoczął się już parę lat temu za kulisami jednej z konferencji FAME MMA. ”Dzik” zapowiada nokaut w pierwszej rundzie.

Doszło wtedy nawet do rękoczynów.

Rataj to kolejny były przeciwnik Kasjusza Życińskiego, który zadebiutuje w PRIME SHOW MMA. ”Don Kasjo” zapewnia, że są już to sprawdzeni zawodnicy, którzy gwarantują dymy.

Konferencje zobaczycie poniżej:

Aktualna karta walk:

Norman Parke vs Grzegorz “Szuli” Szulakowski
Bombardier vs Stifler
Marcin Wrzosek vs Arab
Paweł Tyburski vs Soroko
Dominika Rybak vs TBA
Kapela vs TBA
Maciej Rataj vs Dzik
Mateusz “Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
Piotr Kaluski vs Red
Ztrolowany vs Mielonidas

Zobacz także:

Bob Sapp chce walczyć z Mike Tysonem! Zapowiada, że wyrwie mu serce! Widzieliście?

Bob Sapp nie powiedział ostatniego słowa. Jak widać weteran jest gotowy na kolejne wyzwania. ”Bestia” w weekend w mediach społecznościowych wyznał, że chciałby zmierzyć się z Mike Tysonem. Dodatkowo Sapp zapowiedział, że… wyrwie mu serce i rozerwie je na strzępy.

Mirosław Okniński zapewnia: Prochazka to łatwiejszy rywal dla Błachowicza niż Glover! Co wy na to?

Mirosław Okniński zabrał głos na facebooku po gali UFC 275 w Singapurze. Uznany trener w naszym kraju zapewnia, że Jan Błachowicz (29-9) będzie miał łatwiej z Jiri Prochazką (29-3-1) niż ostatnim swoim pogromcą – Gloverem Teixeirą (33-8).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis