MMA PLKSWMaciej Kawulski żegna Mateusza Borka. Poruszający wpis szefa KSW!

Maciej Kawulski żegna Mateusza Borka. Poruszający wpis szefa KSW!

Maciej Kawulski żegna Mateusza Borka. Najbliższa gala KSW 53 odbędzie się bez udziału jednego z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce, a przed KSW otwiera się nowy medialny rozdział.

Mateusz Borek poinformował kibiców o odejściu z Federacji KSW, gdzie przez 16 lat prowadził studio podczas gal największej europejskiej organizacji mieszanych sztuk walki. Dziennikarz związany teraz z Kanałem Sportowym odejście z KSW ogłosił w mediach społecznościowych:

“16 lat. 50 gal. Tysiące przegadanych godzin. Piękne wspomnienia. Jedna z moich najważniejszych zawodowych przygód. Nie wszystko zależy ode mnie. Może kiedyś, gdzieś , coś jeszcze razem. Dziękuję za wszystko @MaciejKawulski & @martinksw Jesteście kozakami. Będę wpadał na gale.”

Maciej Kawulski żegna Mateusza Borka. Poruszający wpis szefa KSW!

Odejście Mateusza Borka z Federacji KSW skomentował w mediach społecznościowych jeden z właścicieli polskiego giganta. Maciej Kawulski zamieścił poruszający wpis opisujący jego relację z dziennikarzem:

“Odkąd pamietam zawsze siedzę na swoich galach na najlepszym z możliwych miejsc. Jego wartości nie buduje jednak ani widoczność, ani odległość od centrum wydarzeń, ani nawet niedostępność. To było wyjątkowe miejsce bo od lat zawsze w wyjątkowym towarzystwie. Nawet nie wiem jak to jest oglądać KSW bez prywatnego komentarza Mateusza Borka 🤷🏼 a jeśli nawet wiem to z całą pewnością już tego nie pamietam bo nie pamietam przez te lata ani jednej nieobecności w naszej ławce. Czasem sprawy większe od nas pisząc swoja przyszłość zapisują też kawałek twojej. Będziemy się musieli nauczyć oglądać gale osobno Mati.

Będę tęsknił za pożywką intelektualną jaką fundowaliśmy sobie w trakcie nudnych walk i za pogniecionymi mankietami, które mi formowałeś, nie kontrolując własnych emocji, w trakcie tych najciekawszych. Dziękuje ci za wszystko. Za lojalność, uczciwość, profesjonalizm, bezinteresowność i wiarę w to co robiłem ….. zawsze … bez względu na to co myśleli o tym inni. Mocno wierze, że jeszcze wiele przed nami. „ Jesteś zajebisty. Współpraca z tobą to była czysta przyjemność. Cokolwiek by o tobie nie mówili na mieście dla mnie zawsze będziesz jak brat” 👊

Odkąd pamietam zawsze siedzę na swoich galach na najlepszym z możliwych miejsc. Jego wartości nie buduje jednak ani…

Opublikowany przez Maciej Kawulski Środa, 8 lipca 2020

Zobacz także:

Czy zawodnik UFC uderzył starszego mężczyznę w barze?

Zawodnik UFC Mike Perry uderzył starszego mężczyznę w barze w Teksaskie. Materiał wideo dokumentujący wydarzenia wtorkowej nocy obiega właśnie media społecznościowe.

Kiedy ważenie przed KSW 53?

Ważenie przed KSW 53. Federacja KSW oraz Galeria Północna pragną zaprosić fanów oraz przedstawicieli mediów na oficjalne ważenie oraz face to face przed galą KSW 53: Reborn, które odbędzie się w piątek, 10 lipca w Galerii Północnej, przy ulicy Światowida 17 w Warszawie. 

Jasnowidz już wie kto wygra wybory prezydenckie 2020!

Krzysztof Jackowski wie kto zwycięży 12 lipca w wyborach prezydenckich. Jasnowidz z Człuchowa w ostatnim czasie postanowił szerzej spojrzeć w polityczną przyszłość naszego kraju.