MMA PLKSWMaciej Kawulski zdradził co dalej z KSW w dobie pandemii koronawirusa

Maciej Kawulski zdradził co dalej z KSW w dobie pandemii koronawirusa

Współwłaściciel Federacji KSW Maciej Kawulski był gościem premierowego odcinka programu MMAgazyn produkowanego przez stację Polsat Sport.

W rozmowie z Łukaszem Jurkowskim i Pauliną Zahorską zdradził, jak aktualnie wyglądają przygotowania polskiego giganta do ponownego wejścia na rynek sportów walki, mimo panującej pandemii koronawirusa.

Kawulski zdradził, że KSW przygotowuje się na trzy możliwe scenariusze i swoje przyszłe działania mające na celu doprowadzenie do imprez zależeć będzie od aktualnej sytuacji epidemiologicznej w kraju i na świecie.

Oto, jak najbliższą przyszłość KSW widzi Maciej Kawulski:

“Są trzy scenariusze, na które jesteśmy przygotowani.

Jak będzie możliwość budowania takich programów w nieco szczerszym gronie niż kilka osób, to wtedy rozpoczniemy gale studyjne. Będziemy wówczas w bardziej zagęszczonym tempie organizować gale i będzie można wykupić je pakietowo. W zależności jak będą pracować granice, będziemy zapraszać zawodników z zagranicy, również tych spoza Europy.

Drugi scenariusz jest taki, że wszystko będzie dobrze, a koronawirus to zwykła ściema, wszyscy wyjdziemy na ulice i będziemy znowu robić imprezy. Na to przyjdzie nam jeszcze jednak trochę poczekać…

Planujemy również zrobić wariant przechodni, czyli taki, który zakłada płynne przejście pomiędzy eventami studyjnymi, totalnie bez widowni, poprzez organizację trochę większych gal w halach na kilkaset osób. Następnie, jeśli ta chęć konsumpcjonizmu wzrośnie u ludzi na tyle, że będą chcieli oglądać duże gale, to my jesteśmy gotowi to robić.”

Cała rozmowa z szefem KSW w programie MMAgazyn do sprawdzenia –> TUTAJ.