MMA PLKSWMaciej Kawulski zaprezentował pełną kartę walk KSW 67. Gala pod koniec lutego w Warszawie

Maciej Kawulski zaprezentował pełną kartę walk KSW 67. Gala pod koniec lutego w Warszawie

Współwłaściciel Federacji KSW Maciej Kawulski zaprezentował kibicom pełną kartę walk najbliższej gali KSW 67. Grafika prezentującą całą rozpiskę nadchodzącego wydarzenia pojawiła się w mediach społecznościowych.

KSW 67

Od tego roku KSW ma nowego partnera medialnego. Jest nim platforma streamingowa Viaplay, za pośrednictwem której w roku 2022 zobaczymy aż 12 gal przygotowanych przez polskiego giganta.

Najbliższa impreza już 26 lutego w Warszawie.

Maciej Kawulski zaprezentował pełną kartę walk KSW 67

W walce wieczoru kibice mieszanych sztuk walki w Polsce zobaczą pojedynek o mistrzowski pas wagi ciężkiej między aktualnym czempionem Phile De Friesem a Darko Stosiciem.

Co poza tym?

W klatce KSW kibice zobaczą łącznie dziewięć pojedynków.

Poniżej pełna rozpiska.

Zobacz także:

Denis Załęcki ma pomysł na szalone starcie 2 vs 2! ”Bad Boy” byłby w drużynie z ”Tysonem”!

Denis Załęcki ma szalony pomysł. Byłoby to starcie dwóch na dwóch. ”Bad Boy” wraz z Krystianem ”Tysonem” Kuźmą zmierzyłby się z Vasylem Halychem i Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem.

Adam Soroko: Moim marzeniem jest walka z Popkiem! [WIDEO]

Adam Soroko już dziewiętnastego lutego zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Będzie to starcie na gali PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Przeciwnikiem byłego karateki będzie Damian Zduńczyk. ”Stifler” po raz drugi postanowił przyjąć wyzwanie i chce sprawić niespodziankę.

Załęcki mocno odpowiada Vasylowi i GROMDZIE: Bawcie się dobrze, ale już bez mojego udziału!

Denis Załęcki za pomocą instagrama postanowił mocno odpowiedzieć organizacji GROMDA. To nie koniec, bo ”Bad Boy” skomentował też ostatnie słowa Vasyla Halycha.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis