MMA PLKSWMaciej Kawulski podpisał deklarację w sprawie Gamrota! Co teraz z mistrzem KSW?

Maciej Kawulski podpisał deklarację w sprawie Gamrota! Co teraz z mistrzem KSW?

Stało się! Maciej Kawulski podpisał deklarację w sprawie Mateusza Gamrota! Jeden ze współwłaścicieli organizacji KSW opublikował w mediach społecznościowych stories, z tego ważnego dla “Gamera” momentu zawodowej kariery.

Przypominamy, że Mateusz Gamrot na minionej gali KSW 54 wypełnił kontrakt z Federacją KSW. W sobotę na KSW 54 pokonał decyzją sędziów Mariana Ziółkowskiego i został wolnym zawodnikiem.

Pozostało tylko podpisać stosowną deklarację.

Maciej Kawulski podpisał deklarację w sprawie Gamrota

I taką właśnie podpisał Maciej Kawulski. Szef Federacji KSW opublikował stories, w którym uwiecznił zwolnienie MAteusza Gamrota z kontraktu:

“Gamer, nie powiem, że bez żalu w sercu, podpisuję deklarację zwalniającą z kontraktu z KSW.”

Filmik z tej sytuacji możecie zobaczyć -> TUTAJ.

Co do samego Mateusza Gamrota, to były podwójny mistrz KSW poszukuje teraz nowego pracodawcy. “Gamer” sprawdza swoją wartość na światowym rynku mieszanych sztuk walki i otrzymał już kontrakty z:  UFC, ONE Championship, ACA, Bellator MMA, PFL i KSW.

Jak myślicie, kogo wybierze “Gamer” i gdzie będziemy teraz oglądać Polaka?

Mateusz Gamrot zdradził za jaką kwotę zdecyduje się dołączyć do UFC

Mamy przełom w sprawie przyszłości byłego podwójnego mistrza KSW! Mateusz Gamrot zdradził za jaką kwotę zdecyduje się dołączyć do organizacji UFC!

Mamed Khalidov o przyszłości Mateusza Gamrota: Ma ambicje, chce spróbować w UFC

Jedna z największych gwiazd Federacji KSW Mamed Khalidov wypowiedział się o przyszłości Mateusza Gamrota. “Gamer” walką na minionej gali KSW 54 wypełnił kontrakt z polskim gigantem i pozostaje teraz wolnym zawodnikiem.

Gamrot zabrał głos po KSW 54: To była lekcja życia, w przeciwieństwie do poprzedniej gdzie zbiłem leszcza

Gamrot zabrał głos po swoim występie na gali KSW 54. “Gamer” w walce wieczoru sobotniej imprezy pokonał decyzją sędziów Mariana Ziółkowskiego broniąć pasa mistrzowskiego wagi lekkiej.

Daniel Cormier o emeryturze: Nie możesz walczyć w tatusiowym wieku

Były podwójny mistrz UFC Daniel Cormier wypowiedział się o swojej emeryturze. “DC” sportową karierę zakończył po porażce ze Stipe Miocicem na gali UFC 252.