MMA PLKSWMaciej Kawulski podał swój typ na potencjalną walkę Gamrot vs. Parnasse w KSW

Maciej Kawulski podał swój typ na potencjalną walkę Gamrot vs. Parnasse w KSW

Foto: Mateusz Gamrot, Foto: Sebastian Rudnicki, KSW

Mateusz Gamrot vs. Salahdine Parnasse o pełnoprawny pas mistrzowski wagi piórkowej KSW? Ta walka od soboty marzy się wszystkim fanom mieszanych sztuk walki w Polsce.

Dwóch niepokonanych w zawodowych startach zawodników, dwóch posiadaczy pasa KSW, dwóch niezwykle efektownie walczących fighterów to przepis na sukces nie tylko sportowy, ale z pewnością i komercyjny.

Do potencjalnej walki Mateusza Gamrota (15-0, 1 N/C) z Salahdinem Parnassem (14-0-1) odniósł się współwłaściciel Federacji KSW Maciej Kawulski, który mimo trwającego kontraktowego sporu na linii “Gamer”-KSW wciąż zaprasza zawodnika z Poznania do klatki:

“Wszystko w rękach Gamrota. Jeśli kocha polską publiczność, jeśli dla nich walczy, to zapraszamy.

Gamrot, który obecnie czeka aż mu wystygnie kontrakt – co się nie wydarzy – zdaje sobie sprawę, że jeśli jego pojedynek z Parnassem zakończyłby się tak jak ten bój Francuza z Buchingerem, to nie mógłby dalej toczyć rozmów, które gdzieś tam toczy i zwyczajnie boi się bić z Parnassem i ja go zupełnie rozumiem.

Ale nasze zaproszenie do walki jest aktualne i jeśli Gamrot chce największych wyzwań sportowych, to jest to właśnie największe wyzwanie sportowe.”

Na pytanie redaktora Mateusza Kaniowskiego na temat zwycięzcy tego starcia, Kawulski powiedział bez ogródek”

“Moim zdaniem wygrałby Parnasse.”

Cały wywiad z Maciejem Kawulskim przeprowadzony tuż po KSW 52 w Gliwicach do sprawdzenia poniżej: