Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLDaniel OmielańczukMaciej Kawulski ostro po walce Omielańczuka: Skandal! Daniel tej walki nie wygrał!

Maciej Kawulski ostro po walce Omielańczuka: Skandal! Daniel tej walki nie wygrał!

Maciej Kawulski ma zdecydowanie odmienne zdanie niż Martin Lewandowski. Jeden z właścicieli KSW zapewnia, że w werdykt w sobotniej walce Daniela Omielańczuka, to jest skandal! Kawulski kompletnie nie dziwi się, że trener Andrzej Kościelski składa protest.

Kawulski

Były zawodnik UFC wystąpił w co-main evencie gali KSW 72 w Nowym Sączu. Daniel po 3-rundach niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Michala Martinka. 

Omielańczuk trafił zdecydowanie mocniejszymi ciosami. Nawet był moment, gdy wstrząsnął rywalem. Mimo wszystko Martinek dobrze prowadził pojedynek – dużo ciosów prostych oraz kopnięć, które z czasem były zawodnik UFC mocno odczuwał. Był widoczny na twarzy Polaka duży grymas bólu. 

Kawulski zabiera głos!

Maciej Kawulski w mocnych słowach wypowiedział się o sędziach po walce Daniela Omielańczuka.

I tylko jeden sędzia miał rację. Ja rzadko się wypowiadam w takich tematach. Uważam, że każdy sędzia ma prawo widzieć walkę tak jak ją widzi i na tym to polega, że wyznaczasz sędziów najlepiej jak potrafisz, a oni mają prawo tą walkę ocenić. Myśmy źle wybrali sędziów jeżeli w taki sposób widzieli tą walkę. Tak walkę widziało dwóch naszych sędziów – powinni się zająć doradztwem dietetycznym od teraz, ponieważ na KSW miejsca dla nich nie ma. To jest błąd w sztuce. Nikt kto ma pojęcie o tym sporcie nie może sędziować… Uwielbiam Daniela Omielańczuka, bardzo go szanuje jako człowieka i zawsze jestem po jego stronie. Sercem byłem po jego stronie, chciałem żeby wygrał, ale to co się stało gra na jego niekorzyść, też naszej i tego sportu. Takie werdykty nie powinny przechodzić. Po raz pierwszy w życiu będę namawiał sztab, żeby napisał protest. I bardzo dobrze, że Andrzej Kościelski, to zrobi, bo to jest skandal. Uważam, że sędziowie nie tylko się pomylili, a dokonali jakiejś rewolucyjnej oceny sytuacji. Ja może nie jestem już sprawnym analizatorem walk MMA, ale przez 20 lat siedzę w dobrym miejscu przy ringu i wiem na pewno, że Daniel tej walki nie wygrał – powiedział Kawulski w rozmowie z Sportowymi Faktami. 

Zobacz także:

Wiemy jak to widzieli sędziowie! Są karty punktowe po walce Omielańczuk-Martinek! Widzieliście?

Organizacja KSW w mediach społecznościowych opublikowała karty punktowe po pojedynku Daniela Omielańczuka (26-13) z Michalem Martinkiem (10-4). Były zawodnik UFC po trzech rundach wygrał kontrowersyjną niejednogłośną decyzją sędziów.

Ferrari podczas face to face z Hejterem: Pewnego dnia będę napi**alał zawodowców! Co wy na to?

Wczoraj na kanale FAME MMA zobaczyliśmy program ”face to face”, a wystąpił w nim Amadeusz Roślik, który podczas najbliższej edycji zmierzy się z Mariuszem ”Hejterem” Słońskim. Gala FAME MMA 16 odbędzie się piątego listopada w Gliwicach. ”Ferrari” zapewnił, że kiedy będzie trenował zostanie najbrutalniejszym freakiem w historii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis