MMA PLKSWMaciej Kawulski o wschodzącej gwieździe KSW: Ma talent porównywalny do Mameda!

Maciej Kawulski o wschodzącej gwieździe KSW: Ma talent porównywalny do Mameda!

Foto: KSW

Współwłaściciel Federacji KSW Maciej Kawulski był gościem jednego z ostatnich programów Hejt Park, gdzie wspólnie z prowadzącym program Mateuszem Borkiem odpowiadał na wiele pytań słuchaczy.

Jedną z kwestii poruszonych przesz szefa KSW był kontrakt z wschodzącą gwiazdą organizacji i europejskiego MMA – Salahdinem Parnassem (14-0-1). Kawulski przyznał, że tymczasowy mistrz wagi piórkowej KSW ma talent na miarę największej gwiazdy polskiego MMA – Mameda Khalidova.

Parnasse na ten moment ma za sobą już pięć walk w okrągłej klatce KSW. Wszystkie zwyciężył, a swoją dotychczasową karierę w polskiej organizacji przypieczętował zdobyciem tymczasowego mistrzostwa wagi piórkowej, pop który sięgnął pokonując Romana Szymańskiego.

“Salahdine Parnasse jest zjawiskowy. Oprócz tego, że ma skille, to ma jeszcze możliwości fizyczne i talent porównywalny do Mameda Khalidova. Z tym czymś się rodzisz. To jest ta umiejętność, że robisz unik, zanim widzisz cios. To jest ten timing niesamowity.

Jestem spokojny o jego przyszłość w KSW, bo wiem na ile walk mamy jeszcze podpisany z nim kontrakt i to jest czas wystarczający, żebyśmy wszyscy się nim nacieszyli tutaj w Europie.”

Cały odcinek programu Hejt Parku z udziałem Macieja Kawulskiego do sprawdzenia poniżej: