MMA PLKawulskiMaciej Kawulski o przyszłości Roberto Soldica w KSW: Nie ma sensu niczego robić za wszelką cenę

Maciej Kawulski o przyszłości Roberto Soldica w KSW: Nie ma sensu niczego robić za wszelką cenę

Maciej Kawulski był jednym z gości ostatniego programu publicystycznego o polskim MMA – Klatka po Klatce. Tam wypowiedział się m.in. o przyszłości podwójnego mistrza KSW Roberto Soldica.

Maciej Kawulski o przyszłości Roberto Soldica

Chorwacki “Robocop” dzierży aktualnie pasy mistrzowskie wagi półśredniej i średniej KSW. Świeżo ma za sobą znokautowanie Mameda Khalidova. Soldicowi zostało jedno starcie w kontrakcie z KSW i nie wiadomo jaka będzie dalsza przyszłość chorwackiego mistrza polskiej organizacji MMA.

O przyszłości Chorwata, który “romansuje” z organizacją UFC, Maciej Kawulski rozmawiał z Arturem Mazurem z portalu sportowefakty.wp.pl.

Maciej Kawulski o przyszłości Roberto Soldica w KSW

“Sytuacja z Soldicem jest cały czas nierozegrana.

[Na pytanie o to czy Martin Lewandowski spakował walizkę i jedzie do Roberto Soldica do Dusseldorfu na rozmowy, Kawulski odpowiada] Pytanie nie co jest w walizce, ale co jest w głowie Soldica. Nie ma sensu zatrzymywać go za wszelką cenę. Nie ma sensu niczego robić w rozrywce, w sporcie za wszelką cenę. Wszystko ma swoją granicę, wszystko ma swoją granicę rozsądku i jest taka cena mówiąc wprost, która jest rozsądna i taka, która przestaje być rozsądna i są granice, poza które się nie posuniemy. Myślę, że te rozmowy z Soldicem trwają tak długo, że trzeba je zakończyć w jedną albo w drugą stronę.”

Cały program Klatka po Klatce do sprawdzenia poniżej:

A Wy jak sądzicie – czy Roberto Soldic będzie jeszcze walczył dla KSW?

Zobacz także:

Grzegorz Szulakowski chętny na walkę z Don Diego lub Denisem Załęckim. Proponuje: High League vs Prime MMA! Co wy na to?

Gwiazda walki wieczoru nadchodzącej gali PRIME 2: KOSMOS – Grzegorz Szulakowski przyznał w mediach społecznościowych, że jest chętny na walkę z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem lub Denisem Załęckim. Walkę na zasadach MMA, bowiem w samej stójce, zdaniem “Szuliego” zarówno Kubiszyn, jak i Załęcki “by go pozabijali”.

Kwota zwala z nóg! Monika Kociołek zdradziła, ile zarobiła za walkę z Fagatą w FAME MMA! Widzieliście?

Monika Kociołek na gali FAME MMA 14 przegrała z Agatą Fąk, znaną szerzej jako “Fagata”. Mimo to członkini Teamu X2 zarobiła fortunę na wspomnianym pojedynku. Trzeba przyznać, że jej konto wzbogaciło się o wielką sumę pieniędzy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis