MMA PLKSWMaciej Kawulski o pandemii koronawirusa: Świat, w którym żyliśmy jeszcze kilka tygodni temu już się skończył

Maciej Kawulski o pandemii koronawirusa: Świat, w którym żyliśmy jeszcze kilka tygodni temu już się skończył

Foto: sport.onet.pl

Szalejący na świecie koronawirus wywrócił świat całkowicie do góry nogami. Jedną z branż najmocniej dotkniętych przez pandemię jest świat sportu. O nim właśnie w rozmowie z portalem polsatsport.pl opowiedział jeden ze współwłaścicieli Federacji KSW Maciej Kawulski.

Jeden z szefów KSW w rozmowie z Pauliną Chylewską odniósł się do odwołania gal KSW 53 w Łodzi i KSW 54 we Wrocławiu i przewiduje, że pandemia koronawirusa całkowicie zmieni porządek trwającego dotychczas świata:

“Myślę, że wszystko się zmieni i świat, w którym żyliśmy jeszcze kilka tygodni temu już się skończył i nie wróci w dawnym kształcie. Wydarzyło się bowiem coś globalnego i niezwykłego, oczywiście w złym tego słowa znaczeniu. Na pewno wszystko wróci kiedyś do normy, ale jestem przekonany, że w momencie zniesienia “embargo”, imprezy sportowe czy ogólnie masowe nie będą się od razu cieszyły takim zainteresowaniem, jak kiedyś.

Ludzie będą raczej wracać stopniowo do tego typu wydarzeń, bo wydaje się, że na przestrzeni paru następnych miesięcy niektórzy mogą mieć problem, by podać drugiej osobie rękę, a co dopiero stać obok niej na wypełnionym po brzegi stadionie czy w hali.”

Cała rozmowa poslatsport.pl z Maciejem Kawulskim do sprawdzenia -> TUTAJ.