Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKawulskiMaciej Kawulski o obawach kibiców na temat transmisji w Viaplay: Jeśli zrobimy 5 gal i nikt nie będzie mógł ich zobaczyć…

Maciej Kawulski o obawach kibiców na temat transmisji w Viaplay: Jeśli zrobimy 5 gal i nikt nie będzie mógł ich zobaczyć…

Maciej Kawulski i stary-nowy zawodnik organizacji KSW Michał Materla byli gośćmi wczorajszego Hejt Parku na Kanale Sportowym, gdzie odpowiadali na liczne pytania prowadzącego program Mateusza Borka oraz fanów dzwoniących do studia. Współwłaściciel polskiego giganta musiał zmierzyć się z trudnym pytaniem o obawy kibiców związane z transmisją w Viaplay.

Maciej Kawulski

Jak dobrze pewnie wiecie, Federacja KSW od najbliższej gali KSW 65 przenosi się do Viaplay i to na tej platformie będzie można oglądać wszystkie gale polskiego potentata.

Kibice jednak obawiają się o jakość Viaplay. Po pierwsze o jakość obrazu, który może być niewyraźny przy przerzuceniu na duże ekrany oraz zwyczajnie o urywanie streamów, co miało miejsce przy ostatnim meczu hitu Bundesligi – meczu Bayerny Monachium z Borussią Dortmund. Wówczas niektórym użytkownikom zerwało transmisję w trakcie meczu.

Maciej Kawulski o obawach kibiców na temat transmisji w Viaplay: Jeśli zrobimy 5 gal i nikt nie będzie mógł ich zobaczyć…

Michał Materla podczas Hejt Parku zapytał wprost Macieja Kawulskiego o to, czy w przypadku, gdy KSW będzie nieusatysfakcjonowane jakością transmisji gal na Viaplay, to czy jego firma może zerwać współpracę z tym partnerem:

“Po pierwsze nie ma takiej możliwości, żeby takie rzeczy się działy. Takie sytuacje się zdarzają. Zdarzały się nam, zdarzały się Polsatowi, zdarzały się wszystkim istotnym emitentom, którzy robią coś w PPV. Bo to zawsze jak robisz coś dużego w PPV, to jesteś na granicy technicznych możliwości, które są dostępne na świecie. Takie rzeczy się zdarzają, ale zdarzają się incydentalnie. Ludzie wyciągają wnioski i lepiej zabezpieczają się na taką ewentualność. Takie coś zdarzało się wielokrotnie i UFC. Raczej nie sądzę, że takie rzeczy się staną. Ale tak – jasne. Jeśli zrobimy 5 gal i okaże się, że nikt nie może ich zobaczyć to to nie jest tylko powód do tego, by zacząć rozmawiać o zakończeniu kontraktu, ale moim zdaniem sytuacja, w której ten kontrakt przestaje mieć znaczenie i formę prawną. Nie wierzę w taki sytuacje.” – skwitował Kawulski.

Zobacz także:

Gwiazda UFC wywołuje burzę swoimi wpisami! McGregor: Ludzie powinni mieć prawo wyboru!

Conor McGregor (22-6) wywołał prawdziwą burzę swoimi wpisami w mediach społecznościowych. Standardowo później wpisy Irlandczyka zniknęły. McGregor skomentował plan wprowadzenia obowiązkowych szczepień. Były podwójny mistrz UFC nie zgadza się z taką sytuacją i uważa, że każdy powinien mieć wybór.

Zaskakujące słowa Boxdela o FAME MMA: To nie jest projekt na jakoś super długo!

Projekt FAME MMA z każdym kolejnym wydarzeniem zyskuje na popularności. Cała koniunktura generuje coraz większe przychody, co pokazują liczby sprzedanych płatnych subskrybcji. Czy coś może więc pójść nie tak? „To nie jest projekt na jakoś super długo” – wypowiedział się jeden z włodarzy FAME, Michał „Boxdel” Baron.

Oficjalnie Michał Materla wraca do KSW! Następna walka już na 66 edycji w Szczecinie!

Jest dobra wiadomość! Dzisiaj podczas ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym ogłoszono, że Michał Materla (30-8) wraca do największej organizacji w naszym kraju.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis