MMA PLKSWMaciej Kawulski o Najmanie: Jest profesjonalistą w swojej dziedzinie

Maciej Kawulski o Najmanie: Jest profesjonalistą w swojej dziedzinie

Jest mocny wpis! Maciej Kawulski wypowiedział się o Marcinie Najmanie, czyli najgłośniejszym nazwisku ostatnich dni w sportach walki! Współwłaściciel Federacji KSW przyznał, że “El Testosteron” jest profesjonalistą w swoim fachu.

Maciej Kawulski o Najmanie
Foto: Facebook/ Maciej Kawulski

Tutaj oczywiście nie chodzi o umiejętności walki, bo te od dawna są podważane przez całe środowisko sportów walki, ale pod względem marketingowym.

Autor tego newsa nazywa Marcina Najmana medialnym GOAT-em, bowiem ten jak nikt inny potrafi robić wokół siebie ogromny szum. Nawet mimo fatalnych umiejętności walki, czy to w boksie czy to w MMA.

Maciej Kawulski o Najmanie: Jest profesjonalistą w swojej dziedzinie

Kawulski dołożył swoją cegiełkę do opinii na temat Marcina Najmana i jest pod wrażeniem tego, że ten… potrafi zrobić wokół siebie taki szum:

“Po raz ostatni więc: Ten pan już u nas na pewno nie zawalczy. Jeśli miał bym być jednak szczery ze sobą ale i z wami to polecał bym zbadać pewną okoliczność – „ tacy poeci jaka jest publiczność” 🤷🏼

Z jakiegoś powodu Najman to najgłośniejsze nazwisko ostatnich tygodni. Z jakiegoś powodu wymieniają go i cytują wielcy od siedmiu boleści publicyści i wreszcie z jakiegoś powodu przedrukowywują te wypociny najwieksze tytuły. Czemu – bo się klika – ergo; konsumujemy to, chcemy o tym czytać i na to patrzeć. No i czego niby nasz bohater miał by się wstydzić: tego, że cała polska drży na myśl z kim przegra następną walkę ? A może z tego, że na starość prawie jak Buena Vista Social Club złapał swoje 5 minut, choć robi dokładnie to co przez całe życie przesuwając granice własnego obciachu. Robi to jak widać skutecznie i efektywnie.

Trzeba wiec nazwać rzeczy po imieniu – jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Chyba czas wyzbyć się hipokryzji bo okoliczności przyrody, w tym roku akurat, zaserwowały nam jej w nadmiarze i odważyć się to powiedzieć : BRAWO MARCIN 👏. Podniosłeś cały nasz kraj z wersalek prawie jak wieść o szczepionce albo barbarzyńskie decyzje rządu cofające kobiety z powrotem do średniowiecza, a na pewno bardziej niż liczne samozwańcze fitness celebrytki namawiające na ożywcze spacery w czasie pandemii. Jesteś uosobieniem naszego narodowego charakteru i żywym przykładem na to co się dziś sprzedaje najlepiej….. a do tego trzeba dużo konsekwencji. I wiesz co mi się wydaje ? Wszyscy ci jej zazdroszczą.

Jestem promotorem prawie 20 lat. Znam ten biznes od podszewki a jeśli chodzi o samą dyscyplinę to pewnie nie obraził bym nikogo mówiąc, że jestem jednym z jej ojców i chce powiedzieć, że w swojej karierze widziałem wielu super prawilnych wojowników robiących ( po cichu ) bardziej cienkie numery. Broniłem ich wtedy i kryłem więc dziś pozwolę sobie stanąć w twojej obronie. Ty przynajmniej robisz to otwarcie w biały dzień. W pełni świadomy wchodząc do cyrku nie wstydzisz się pajacować. Może już jestem stary i mój czas się kończy ale jak czasem słyszę jak na konferencjach dzieciaki, które łącznie odbyły 10 jednostek treningowych pod okiem trenera mówią sobie na mamę, na dzieci i na żony, jak zmieniają sobie orientacje seksualną i jak werbalnie wkładają sobie różne rzeczy wiecie gdzie 🤷🏼 to myśle sobie, że twój lowkick to naprawdę nic nadzwyczajnego ( chociaż twój trener akurat mocno się pogubił )…I na koniec do wszystkich moich kolegów, którzy zbierają petycje i zapewniają wszystkich w mediach „że z Najmanem to oni na jednej gali nigdy nie zawalczą”….. nikt was nie słucha i nie czyta Panowie. Wszyscy są zajęci Najmanem. 🙄🤔 może jednak można się czegoś od niego nauczyć

Po raz ostatni więc: Ten pan już u nas na pewno nie zawalczy. Jeśli miał bym być jednak szczery ze sobą ale i z wami to…

Posted by Maciej Kawulski on Monday, November 30, 2020

Zobacz także:

Mike Tyson wskazał kolejnego rywala: Chyba muszę z nim porozmawiać osobiście

54-letni Mike Tyson wskazał kolejnego rywala, z których chętnie wszedłby do ringu na podobną walkę, jaką w miniony weekend stoczył z Royem Jonesem Juniorem.

Ile zarobił Mike Tyson, Roy Jones Junior i youtuber na gali bokserskiej w Los Angeles? Są liczby!

Zastanawialiście się ile zarobił Mike Tyson oraz jego rywal Roy Jones Junior na swojej walce pokazowej na minionej gali bokserskiej w Los Angeles?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis