MMA PLKSWMaciej Kawulski o ”Gamerze”: Nie chcemy już stać mu na drodze, rozumiem jego ambicje i marzenia [WIDEO]

Maciej Kawulski o ”Gamerze”: Nie chcemy już stać mu na drodze, rozumiem jego ambicje i marzenia [WIDEO]

Mateusz Gamrot (16-0) udowodnił swój wielki talent i potencjał jaki w nim drzemie. ”Gamer” w kapitalny sposób zakończył swoją trylogię z Normanem Parke (28-7-1). Reprezentant Czerwonego Smoka nie pozostawił złudzeń co do tego kto jest lepszy. Tym razem w trzeciej rundzie walka zakończyła się przed czasem!

29 latek ma jeszcze jedną walkę w kontrakcie w organizacji KSW. Po wypełnieniu jego celem jest sprawdzenie się w największej lidze na świecie. Chłopak ma potencjał i papiery, aby zaskoczyć w UFC. Dla Gamrota był to powrót do klatki po prawie dwóch latach przerwy.

Maciej Kawulski: Mam ochotę go namawiać, aby przedłużyć kontrakt!

Maciej Kawulski jeden z właścicieli organizacji KSW w rozmowie z naszym portalem podsumował sobotni występ i tym samym powrót Mateusza Gamrota. Kawulski był pod wrażeniem występu 29 latka. Dodatkowo Maciej przyznał, że będzie negocjował, aby Mateusz został w KSW choć rozumie jego sportowe ambicje.

Żadna tajemnica. Mateusz Gamrot ma jeszcze jedną walkę w kontrakcie. Po dzisiejszej mam ochotę go namawiać, aby przedłużyć z nim kontrakt, ale go rozumiem. Jego ambicje/marzenia i nie chcemy już stać mu na drodze. Porozumieliśmy się/dogadaliśmy i oczywiście się wywiążemy, ale chciałbym, aby znał moje intencje. Byłbym zaszczycony jakby dla nas dalej się bił.

Mateusz Gamrot (16-0) od samego początku do końca dominował w trzecim starciu z ”Strominem”. Polak dopiął swego i zrobił to co zapowiadał. Skarcił swojego przeciwnika za nieprofesjonalne zachowanie przed walką. Gamrot szukał sprowadzeń, ale Parke był na to przygotowany. Nie było to potrzebne, bo Mateusz w stójce porozbijał ex zawodnika UFC i nie pozostawił żadnych wątpliwości kto jest lepszy.

Zobacz także:

To był straszny widok! Norman Parke dostał odpowiednią lekcję?

Norman Parke został porozbijany w starciu z Mateuszem Gamrotem. To było zakończenie ich trylogii

Bonusy rozdane! Zgadzacie się?

Znamy już bonusy po gali UFC 251. Za walkę wieczoru dodatkową sumkę zgarnia Rose Namajunas i Jessica Andrade