MMA PLKSW“Możesz stracić pracę, dziewczynę, ale nie możesz stracić bicepsa” – Maciej Kawulski na treningu z Mamedem [WIDEO]

“Możesz stracić pracę, dziewczynę, ale nie możesz stracić bicepsa” – Maciej Kawulski na treningu z Mamedem [WIDEO]

W dobie trwającej pandemii koronawirusa wszyscy mamy problemy z dbaniem o formę. Siłownie i parki są zamknięte, więc pozostają treningi w garażu, ogrodzie lub w domu. Na jeden z takich treningów zdecydował się współwłaściciel Federacji KSW Maciej Kawulski, który trenował z Mamedem Khalidovem.

Na instagramie Khalidova pojawił się zabawny film, na którym przedstawiony jest trening szefa KSW z ketlami. Khalidov zażartował nawet, że Maciej Kawulski przygotowuje się do walki. Ten natomiast odpowiedział sentencją, którą niektórzy wezmą sobie głęboko do serca:

“- Maciek się przygotowuje do walki. Wczoraj Maciek robił półkilowym ketlem, a dzisiaj jest półtora kilo. Widzimy ogromny postęp z dnia na dzień. Jutro będzie około dwójki. Nie. Dwójkę już miałeś dzisiaj, robiłeś dzisiaj dwójkę. Jak Ci się podoba obóz przygotowawczy? – zapytał Mamed w materiale.

– Nie poddawajcie się, można stracić wszystko, możesz stracić przez koronawirusa dziewczynę, ale nie darujesz sobie, jak stracisz biceps.” – odpowiedział Maciej Kawulski.”

Całość poniżej: