MMA PLKawulskiMaciej Kawulski komentuje rozstanie się z Szymonem Kołeckim!

Maciej Kawulski komentuje rozstanie się z Szymonem Kołeckim!

Ta informacja mogła zaskoczyć wielu kibiców! Szymon Kołecki (10-1) postanowił rozstać się z największą organizacją w naszym kraju. Całą sytuację w mediach społecznościowych postanowił skomentować jeden z właścicieli KSW – Maciej Kawulski.

Kołecki

Ostatni pojedynek Kołecki stoczył siedemnastego lipca na KSW 62. Warto zaznaczyć, że była to walka wieczoru. Nie było jednak niespodzianki. Podopieczny Mirosława Oknińskiego potrzebował zaledwie 45-sekund na znokautowanie Akopa Szostaka.

Tak to wyglądało:

Maciej Kawulski komentuje!

Maciej Kawulski za pomocą twittera postanowił skomentować odejście Szymona Kołeckiego (10-1). Podopieczny Mirosława Oknińskiego nie wyklucza walk u nowego pracodawcy.

Dziękuję Szymonowi za wszystkie walki, które dla nas stoczył. Był zawsze gwarantem profesjonalizmu i dużych emocji. W uznaniu za dotychczasowe osiągnięcia, zaproponowaliśmy Szymonowi walkę mistrzowską z Tomaszem Narkunem oraz stosowną do takiego starcia gażę. Szymon odrzucił tego przeciwnika i miał do tego prawo. Niestety ze względu na duże kwoty, które Kołecki otrzymuje za każdy pojedynek, nie miało dla KSW sensu zestawić go w żadnym pojedynku, który nie będzie miał dużej wartości sportowej i marketingowej. Na ten moment jedyną taką walką było ewentualne starcie z panującym mistrzem. Życzymy samych sukcesów w dalszej karierze i dziękujemy za każdą minutę spędzoną w klatce KSW. PS: Szymon jeśli rzeczywiście problemem było to, że daliśmy Ci za mało czasu na przygotowanie, powiedz ile go potrzebujesz. Proponujemy Ci tę walkę w dowolnym dla Ciebie terminie.

Zobacz także:

Krzysztof Kononowicz również zgłasza gotowość! Marcin Najman da mu walkę w MMA VIP?

Tak to prawda! Krzysztof Kononowicz również zgłasza gotowość. Mowa o potencjalnej walce w organizacji Marcina Najmana – MMA VIP. Jest jeden warunek. 

Awantura podczas wywiadu! Kwieciński zaatakował byłego zawodnika… MMA VIP! [WIDEO] Widzieliście?

Alan Kwieciński nie wytrzymał podczas rozmowy z portalem TV Reklama. Zawodnik FAME MMA postanowił zwrócić uwagę uczestnikowi AlkoMaster. W pewnym momencie doszło do mocnej wymiany słów i rękoczynów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis